سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

احتمال جریمه سنگین میلان از سوی یوفا

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۴
نشریات معتبر ایتالیا مدعی شدند که باشگاه میلان احتمالا با محرومیتی از سوی کمیته فیرپلی مالی روبرو خواهد شد.
احتمال جریمه سنگین میلان از سوی یوفا
به گزارش خدمت؛ میلان در تابستان از پرهزینه ترین تیم‌های اروپا بود و بازیکنان متعددی را به خدمت گرفت. آن‌ها گزارشی از عملکرد مالی خود به کمیته فیرپلی مالی یوفا ارائه کردند و در این گزارش به توضیح درباره درآمدها و هزینه هایشان پرداختند. با این حال یوفا این گزارش را رد کرده و مدعی شده که توضیحات ارائه شده توسط باشگاه میلان کافی نبوده است.
 
طبق ادعای گاتزتا، مارکو فاسونه در تابستان، برنامه‌ای 150 صفحه‌ای از هزینه‌هایی که انجام شده و درآمدها به یوفا ارائه کرده بود. یوفا این برنامه را رد کرده بود و مدعی شده بود که هزینه‌های باشگاه، بیش از حد بالا بوده است. ماه گذشته نیز برنامه‌ای جایگزین از سوی باشگاه میلان ارائه شد که بار دیگر یوفا آن را رد کرده و خواستار اطلاعات بیشتری درباره یونگ هونگ لی شده است.
 
از همین رو، این احتمال وجود دارد که یوفا جریمه‌ای سنگین برای میلان در نظر بگیرد و این باشگاه از نقل و انتقالات محروم شود. همچنین شایعات حاکی از آن است که شاید باشگاه ایتالیایی، از حضور در رقابت های اروپایی نیز محروم شود. تصمیم‌گیری در این رابطه در بهار انجام خواهد شد و میلان فعلا فرصت دارد جلوی این محرومیت را بگیرد.

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 82929
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند