سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 20 Mar 2018
۰

رژیم صهیونیستی محکوم به نابودی است

پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، در واکنش به اظهارات ترامپ در خصوص تغییر پایتخت رژیم صهیونیستی گفت، تحلیل غلط حاکمان آمریکا و اشغالگران فلسطین، موحب نجات این رژیم نیست و رژیم صهیونیستی محکوم به نابودی است.
رژیم صهیونیستی محکوم به نابودی است
به گزارش خدمت؛ سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری، همچنین در خصوص سخنان ترامپ در به رسمیت شناختن پایتختی قدس به عنوان پایتخت رژیم اشغالگر قدس و انتقال سفارت آمریکا به این شهر گفت: اسراییل، غاصب سرزمین فلسطین است و تداوم مبارزات مردم فلسطین علیه این غده سرطانی، حاکی از آن است که اشغالگران هرگز روی آرامش را نخواهند دید و راهی جز ترک این سرزمین و یا زوال و نابودی ندارند.

وی افزود: تحلیل غلط حاکمان آمریکا و غاصبان اسراییلی مبنی بر این‌که در شرایط ویژه منطقه و وضعیت ناهنجار ارتجاع عرب خواهند توانست اهداف دراز مدت خود درباره سرزمین فلسطین را محقق سازند، همچون دیگر برآوردهای آن‌ها درباره عراق، سوریه، یمن و سایر جاهای دیگر، جز ناکامی در پی نخواهد داشت.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، همچنین اظهار داشت: زرادخانه تسلیحاتی رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک متعلق به فلسطینی‌هاست و مردم آمریکا باید بدانند مشکلات آن ایام، ریشه در سیاست‌های امروز حاکمان شرور کاخ سفید دارد.

منبع: جام‌جم
کد مطلب: 82926
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند