چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 Apr 2018
۱
۰

حاضر نشدن بقایی در چهارمین جلسه دادگاه

سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
وکیل حمیدبقایی معاون اجرایی دولت دهم گفت: موکلم در چهارمین جلسه دادگاه در شعبه ١٠٥٧ دادسرای کارکنان دولت حاضر نمی شود.
حاضر نشدن بقایی در چهارمین جلسه دادگاه
به گزارش خدمت؛ وکیل حمیدبقایی معاون اجرایی دولت دهم گفت: موکلم در چهارمین جلسه دادگاه در شعبه ١٠٥٧ دادسرای کارکنان دولت حاضر نمی شود.
 
عادل حیدری روز سه شنبه افزود: همانطور که موکلم پیشتر اعلام کرده بود، بنده هم در دادگاه حضور نخواهم داشت.وی ادامه داد: جلسه گذشته بدون حضور موکلم برگزار شد؛ من هم همان جلسه به دادگاه مراجعه کردم تا نامه عدم حضور موکلم را به قاضی پرونده ابلاغ کنم.
 
 
به گفته وکیل بقایی و طبق اعلام شعبه ١٠٥٧ دادسرای کارکنان دولت، جلسه امروز دادگاه برگزار می شود.
 
سه شنبه سی ام آبان چهارمین و آخرین جلسه دادگاه غیرعلنی حمیدبقایی معاون اجرایی دولت دهم در شعبه 1057 دادسرای کارکنان دولت برگزار می شود.
 
حمیدبقایی در دو جلسه نخست دادگاه، شخصا حضورداشت اما به گفته غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران جلسه سوم با حضور وکیل او برگزار شد. بقایی صبح چهارشنبه 24 آبان بجای حضور در سومین جلسه دادگاه خود به حرم حضرت عبدالعظیم حسنی رفته بود.
 
محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه اتهامات حمیدبقایی را مالی اعلام کرده بود و سیدعلی اصغر حسینی یکی از وکلای او مدعی است که این دادگاه برای رسیدگی به شکایات دیوان محاسبات کشور، سازمان بازرسی کشور و دادستانی تهران درحال برگزاری است.
کد مطلب: 82095
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد
پشت پرده کودکی لاکچری‌باز‌ها
قانون مداری
Iran, Islamic Republic of
به دلیل هر اتهامی که هست (جدای از راست و دروغش) اگه قانون الزام کرده که جلسه دادگاه باید با حضور خودش یا وکیلش برگزار شه، باید به قانون عمل کنه و حضور داشته باشه، وگرنه اینکار عدم تمکین به قانونه و قطعا عمل نکردن به قانون، چه کوچک و چه درشت، شرعا و عرفا و قانونا درست و جایز نیست و تمام ادعاهای این افراد مبنی بر رفتار و بینش درست رو زیر سوال میبره و نشون میده این‌ها هم مثل یکسری افراد که بعضیاشون الان تو راس سیستم اجرایی و جاهای دیگه هستن، دروغگویی بیش نیستن...