جمعه ۳ فروردين ۱۳۹۷ - 23 Mar 2018
۰

مراقب این جگرهای فاسد رنگ شده با خون در بازار باشید + عکس

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۶
واحدهای صنفی متخلف، از رنگ‌های آغشته به خون حیوانی، برای تازه نشان‌دادن محصولات غذایی خود استفاده می‌کنند و دل، قلوه و جگرهای فاسد رنگ‌شده را به واحدهای فروش ساندویچ و جگرکی‌ها می‌فروشند.
مراقب این جگرهای فاسد رنگ شده با خون در بازار باشید + عکس
به گزارش خدمت؛ در ادامه برگزاری گشت‌های مشترک اصناف با دستگاه‌های نظارتی، اکیپی از بازرسان اتاق اصناف تهران با همراهی رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی و کارشناسان بهداشت جنوب تهران، در میدان بهمن برای بازرسی از واحدهای عرضه‌کننده مواد خام دامی حضور یافتند.

در این بازدید، از تعداد 5 واحد صنفی مشخص شد، مواد خام دامی، از جمله دل، قلوه و جگر یخ‌زده و فاسد را داخل یخچال برای عرضه نگهداری می‌کنند.

متصدیان این واحدهای صنفی، با مشاهده بازرسین، قصد خارج کردن و انتقال اقلام فاسد به خارج مغازه را داشته که با اقدام به‌موقع بازرسان، بیش از 100 کیلو انواع مواد خام دامی فاسد و یخ‌زده، کشف و معدوم گردید.

در بررسی‌های انجام‌شده، مشخص شد که این واحدهای صنفی، از رنگ‌های آغشته به خون حیوانی برای تازه نشان دادن محصولات غذایی خود استفاده می‌کردند و در نهایت، دل، قلوه و جگرهای فاسد رنگ‌شده را به واحدهای فروش ساندویچ و جگرکی‌ها می‌فروختند.

برای این واحدهای متخلف، پرونده تخلف تشکیل و جهت رسیدگی، به سازمان تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.


منبع: اقتصادنیوز
کد مطلب: 81949
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند