شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 20 Jan 2018
۰

محمودزاده: شریفی بدون مجوز سپاهان اجازه بازی برای تراکتورسازی را ندارد

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۲
مسئول نقل‌وانتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: باشگاه تراکتورسازی برای استفاده از شریفی، باید شرایط خاصی را در نظر بگیرد.
محمودزاده: شریفی بدون مجوز سپاهان اجازه بازی برای تراکتورسازی را ندارد
به گزارش خدمت؛ فریبرز محمودزاده، در مورد آخرین وضعیت مهدی شریفی برای همراهی تراکتورسازی در ادامه بازی‌های لیگ اظهار داشت: با توجه به این‌که اخبار ضد و نقیض زیادی در مورد ادامه حضور شریفی در تراکتورسازی و زمان بازگشت او به سپاهان در محافل خبری مطرح شده، لازم است عنوان کنم که شریفی با توجه با پایان ضرورت خدمتش در تاریخ 21 آبان‌ماه جاری و قراردادی که با باشگاه سپاهان دارد، باید در نیم‌فصل که زمان نقل و انتقالات است، به این تیم برگردد.

وی افزود: باشگاه تراکتورسازی اگر قصد استفاده از شریفی تا پایان نیم‌فصل را داشته باشد، باید رضایت باشگاه سپاهان و بازیکن را به‌صورت کتبی جلب کرده و آن را برای کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ ارسال کند.

مسئول نقل‌وانتقالات سازمان لیگ خاطر نشان کرد: بازیکن سرباز یک تیم فقط تا پایان دوره خدمتش می‌تواند برای این تیم به میدان برود و بعد از این دوره، باشگاه او باید رضایت خود بازیکن و باشگاه تحت قراردادش را جلب کند.

محمودزاده گفت: هر اخباری که غیر از این در مورد شرایط ادامه حضور شریفی در تراکتورسازی مطرح شده باشد، نادرست است و آنچه کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام می‌کند، صحت دارد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 81732
نام شما

آدرس ايميل شما

علل شایع سردرد و راه‌های رفع آن‌ها
علت پوسیدگی دندان چیست؟
پس از مصرف نمک فراوان چه‌کاری انجام دهیم؟