چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 Apr 2018
۰

انهدام باند سرقت خودرو در محدوده قلهک

سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۶
رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک، از دستگیری دو سارق حرفه‌ای خودرو در این محدوده خبر داد و گفت: این متهمان هنگام فرار با خودروی مسروقه، دستگیر شدند.
انهدام باند سرقت خودرو در محدوده قلهک
به گزارش خدمت؛ سرگرد ضرغام آذین، درباره جزئیات عملیات دستگیری اعضای این باند سرقت گفت: با اعلام خبری مبنی بر سرقت یک دستگاه خودرو در محدوده قلهک، تیمی از ماموران کلانتری، برای بررسی موضوع وارد عمل شدند و طی بررسی‌های انجام شده، مشخصات خودروی مسروقه را به‌دست آوردند.

وی افزود: اطلاعات به‌دست آمده در اختیار ماموران گشت انتظامی قرار گرفت و در نهایت ماموران یکی از گشت‌های انتظامی کلانتری، این خودروی مسروقه را با دو سرنشین مشاهده و برای توقف، به راننده دستور ایست دادند.

رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک گفت: متهمان بدون توجه به دستور پلیس، سعی کردند از محل متواری شوند؛ اما سرعت عمل ماموران، این امکان را از آن‌ها گرفت و در همان لحظات اولیه، خودرو متوقف و متهمان بازداشت و به کلانتری منتقل شدند.

با انتقال متهمان دستگیر شده به کلانتری و بازجویی از آن‌ها، مشخص شد که هر دو متهم با تشکیل باندی سه‌نفره، اقدام به شناسایی خودروهای فاقد ایمنی لازم، در محدوده کلانتری ۱۲۴ قلهک کرده و در فرصتی مناسب، خودروهای سواری را به سرقت می‌برند.

سرگرد آذین افزود: مالک خودروی شناسایی شد و پس از حضور در کلانتری، خودروی سرقت شده خود را تحویل گرفت. هر دو متهم نیز با تشکیل پرونده سرقت و اعتراف به ده‌ها فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو، راهی دادسرا شدند.

منبع: مهر
 
کد مطلب: 81721
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد
پشت پرده کودکی لاکچری‌باز‌ها