چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 25 Apr 2018
۰
فرماندار سرپل‌ذهاب

۲۴۳ نفر فقط در شهرستان سرپل‌ذهاب تاکنون جان خود را از دست داده‌اند

دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: تاکنون تنها در شهرستان سرپل‌ذهاب ۲۴۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند و بیش از ۶۰۰ نفر نیز مصدوم شده‌اند.
۲۴۳ نفر فقط در شهرستان سرپل‌ذهاب تاکنون جان خود را از دست داده‌اند
به گزارش خدمت؛ اکبر سنجابی در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: گروه‌های امدادی اکنون در دو بخش شهر و روستا در حال فعالیت و نیروهای ارتش، سپاه و بسیج به شدت پای کار هستند و هلال احمر در حال امدادرسانی به مجروحان است.
 
وی با اشاره به اینکه تاکنون 118 پس لرزه در این شهرستان رخ داده اما خسارتی به دنبال نداشته است عنوان کرد: از ساعت 23:30 شب گذشته بیمارستان صحرایی در پادگان ابوذر ارتش راه‌اندازی شد و انتقال 250 مجروح به این بیمارستان توسط خود ارتش انجام شد.

سنجابی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی در محوطه خود بیمارستان سرپل‌ذهاب برپا شده است گفت: متاسفانه ساختمان بیمارستان سرپل‌ذهاب به صورت جدی آسیب دیده است و از ظرفیت بیمارستان صحرایی در مرز خسروی نیز استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون 20 بالگرد در حال انتقال مجروحان هستند عنوان کرد: شب گذشته برق این شهرستان قطع شد و وصل آن نیز خطراتی را به دنبال داشت اما امروز برق بخشی وصل شده است و مابقی نیز تا عصر امروز وصل می‌شود.

سنجابی با بیان اینکه چند تیم با سگ‌های زنده‌یاب در حال خارج کردن مصدومان از زیر آوار هستند افزود: مردم این شهرستان اکنون نیازمند اقلامی همچون پتو، مواد خوراکی سرد و آب معدنی هستند و از مردم انتظار می‌رود از ایجاد ترافیک در محورهای این شهرستان خودداری کنند.
کد مطلب: 81641
نام شما

آدرس ايميل شما

چرا مومیایی کشف‌شده در شهرری متعلق به رضاشاه نیست؟
تنها یک ضربه به سر، خطر پارکینسون را افزایش می‌دهد
پشت پرده کودکی لاکچری‌باز‌ها