پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

کی‌روش در فهرست گزینه‌های هدایت تیم ملی استرالیا

پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۴
یک رسانه معتبر از احتمال ارائه پیشنهاد هدایت قهرمان آسیا به سرمربی تیم ملی ایران خبر داده است.
کی‌روش در فهرست گزینه‌های هدایت تیم ملی استرالیا
به گزارش خدمت؛ برگزاری رسمی فرانسه (AFP) از احتمال کناره‌گیری قریب‌الوقوع آنگه پوستکوغلو، سرمربی تیم ملی استرالیا به‌دلیل خسته شدن او از تحمل انتقادات رسانه‌های این کشور و خروجش از کادر فنی «ساکروس» بعد از دو بازی رفت و برگشت برابر هندوراس در پلی‌آف میان‌قاره‌ای جام جهانی خبر داده است، این در حالی است که پیش از این زمزمه‌هایی در خصوص احتمال وسوسه شدن او برای رفتن به سوپرلیگ چین بعد از دریافت یک پیشنهاد هنگفت شنیده می‌شد.
 
در همین حال از گراهام آرنولد، سرمربی تیم فوتبال اف‌سی سیدنی استرالیا به‌عنوان گزینه هدایت تیم ملی استرالیا در صورت کناره‌گیری پوستکوغلو یاد می‌شود. آرنولد اما تنها کاندیدای هدایت قهرمان دوره اخیر جام ملت‌های آسیا نیست.


پوستکوغلو سال 2013 سکان هدایت تیم ملی استرالیا را از اوسیک تحویل گرفت
به گزارش AFP، کوین موسکات، سرمربی تیم فوتبال ملبورن ویکتوری استرالیا هم گزینه جانشینی پوستکوغلوست، هرچند رساندن یک تیم ملی به جام جهانی دستاوردی است که شاید سرمربیان بزرگ‌تری را برای هدایت تیم ملی استرالیا ترغیب کند.

AFP به‌نقل از پایگاه خبری ABC استرالیا اعلام کرده است که کارلوس کی‌روش و جانی دی‌بیازی، سرمربی ایتالیایی سابق تیم ملی آلبانی و سرمربی حال حاضر تیم فوتبال آلاوس اسپانیا، جزو مربیان خارجی نام‌آشنایی هستند که در فهرست گزینه‌های جانشینی پوستکوغلو  ــ کسی که قراردادش با فدراسیون فوتبال استرالیا تابستان سال آینده به پایان می‌رسد  ــ قرار گرفته‌اند.
کد مطلب: 79807
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر