دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

حداد عادل: مواضع جناب منتظری شجاعانه و واقع‌بینانه است/ به این راه ادامه دهند و هیچ نگران نباشند

چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من موضع‌گیری جناب آقای منتظری دادستان محترم کل کشور را در قضیه فضای مجازی واقع‌بینانه می‌دانم.
حداد عادل: مواضع جناب منتظری شجاعانه و واقع‌بینانه است/ به این راه ادامه دهند و هیچ نگران نباشند
به گزارش خدمت؛ غلامعلی حداد عادل، مشاور عالی مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با میزان، در واکنش به حاشیه‌های اخیر درباره فضای مجازی و اظهارات دادستان کل کشور، گفت: من موضع‌گیری جناب آقای منتظری دادستان محترم کل کشور را در قضیه فضای مجازی، واقع‌بینانه می‌دانم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مواضع دادستان کل کشور دلسوزانه و شجاعانه بود، و ضمن تشکر از ایشان تأکید می‌کنم که این راه را ادامه بدهند و از هیاهویی که ممکن است یک عده ایجاد کنند هیچ نگران نباشند.
وی تصریح کرد: مسلم است که آنهایی که یک فکرهایی در سر دارند ایشان را متهم خواهند کرد که می‌خواهند فضای آزادی را محدود بکنند. این هیاهو سبب نشود که ایشان از سخنان درستی که اظهار کردند، عقب‌نشینی کنند.

حدادعادل همچنین خطاب به وزیر ارتباطات گفت: از این وزیر محترم هم درخواست می‌کنم که به وظیفه خودشان برای دفع آفت‌ها و آسیب‌های فضای مجازی عمل کنند و بدانند که بیشترین مسئولیت و انتظار روی دوش ایشان است تا اقدام لازم را انجام دهند.

مشاور عالی رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: به جناب آقای مهندس آذری جهرمی که البته وزیری جوان است عرض می‌کنم که همیشه فرصت در اختیار انسان نیست. امروز که ایشان فرصت ادارۀ وزارتخانه را به دست آورده‌اند، بهترین استفاده از این فرصت است که در مدیریت فضای مجازی همان‌طور که دادستان محترم کل کشور گفته‌اند اقدام کنند.
کد مطلب: 79782
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند