پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

دستگاه قضا و جیغ بنفش ضد انقلاب

چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
هدف اصلی تهاجمات علیه قوه قضائیه، منفعل ساختن مسئولان و نیرو‌های ولایی است و اینکه مانع اجرایی شدن تصمیمات آنان، به‌ویژه در برخورد با دانه‌درشت‌ها شوند که این جنگ روانی، تردیدی در عزم راسخ دستگاه قضایی در مجازات مفسدان و جاسوسان به‌وجود نمی‌آورد.
دستگاه قضا و جیغ بنفش ضد انقلاب
به گزارش خدمت؛ سیدمحمد حسینی -وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی- در یادداشتی نوشت: هجمه رسانه‌های معاند به مسئولان نظام، به‌ویژه در هنگام اتخاذ مواضع انقلابی، امر بدیع و تازه‌ای نیست و با استفاده از بیانات امام راحل چنین استنباط می‌کنیم که هر گاه مسئولی درست نشانه می‌گیرد و از خود توان و جرأت تصمیم‌گیری نشان می‌دهد، هیاهو و جیغ بنفش ضد انقلاب به آسمان می‌رسد.

در دستگاه قضا هم گر چه با محدودیت‌های مالی و پشتیبانی زیادی مواجه است که موجب برخی مشکلات شده، ولی مواضع قاطع رئیس محترم قوه قضائیه در ماجرای فتنه و در صیانت از اهداف انقلاب و تبیین استدلالی دیدگاه‌های امام(ره) و رهبری و پاسخگویی به شبهات بدخواهان نظام و غرب‌زدگان داخلی، چنان شفاف و گویا هست که گویندگان برخی سخنان زاویه‌دار با آرمان‌های نظام و آموزه‌های اسلامی را پشیمان می‌سازد و مانع ادامه اظهارات ناصواب آنان می‌شود.

آنچه قابل تأمل است، چراغ سبز برخی عناصر داخلی و کسانی است که بر سر سفره انقلاب متنعم هستند؛ ولی با نیرو‌های افراطی و فراری خارج از کشور هم‌نوایی می‌کنند. یک کانال جعلی، به داستان‌سرایی کذب می‌پردازد؛ بعد یک نماینده جنجالی مجلس که به عناوین مختلف می‌خواهد مورد توجه قرار گیرد، بلافاصله برای به اصطلاح تثبیت دروغ‌پردازی‌های ضد انقلاب، یک سوال در مجلس طرح می‌کند که مثلا روال بولتن‌های محرمانه چگونه است؟ یعنی یک مطلب کذب را قطعی فرض می‌کند و با طرح سوال، خود را دلواپس تبعات آن جلوه می‌دهد.

این نماینده، قبلا نیز در خصوص مسائل مالی قوه قضائیه، مطالبش عیناً و بلافاصله از رسانه‌های ضد انقلاب با آب و تاب منعکس می‌شد؛ البته برای ایشان که سخت نیازمند مشهور شدن است، حتی اگر از شیوه برادر حاتم طایی نیز استفاده کند، شاید حرجی نباشد؛ اما از این‌که چرا هیئت نظارت مجلس و دیگر دستگاه‌های نظام در برابر این همراهی تمام عیار با ضد انقلاب، صرفا نظاره‌گر هستند، جای بسی تعجب و شگفتی است و یا فلان عنصر حزب حامی فتنه که به تحلیل تبعات سوژه‌ای می‌پردازد و از اساس هم کذب است و مع‌الأسف در بعضی رسانه‌های داخلی هم بازتاب پیدا می‌کند و مسئولان نظارتی هم واکنشی از خود نشان نمی‌دهند!

هدف اصلی این تهاجمات علیه قوه قضائیه، منفعل ساختن مسئولان و نیرو‌های ولایی است و این‌که مانع اجرایی شدن تصمیمات آنان، به‌ویژه در برخورد با دانه‌درشت‌ها شوند که امیدواریم این جنگ روانی تردیدی در عزم راسخ دستگاه قضایی در مجازات مفسدان و جاسوسان به‌وجود نیاورد.

نکته دیگر، لزوم اقدام وزارت ارتباطات در برخورد با کانال‌های معاند در فضای مجازی و تلگرام است که علیه وزیر جوان این وزارتخانه نیز مدت‌ها به لجن‌پراکنی و تخریب پرداختند و تعلل بیش از حد که موجب لطمه به سرمایه اجتماعی نظام، یعنی اعتماد عمومی می‌شود، هیچ توجیحی ندارد.

منبع: میزان
کد مطلب: 79736
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر