پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

عروس ملکه انگلیس چقدر ثروت دارد؟

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
یک پایگاه بررسی ثروت خالص چهره‌های مشهور، میزان دارایی «کیت میدلتون» را تخمین زده است.
عروس ملکه انگلیس چقدر ثروت دارد؟
به گزارش خدمت؛ کیت میدلتون -دوشز کمبریج- یکی از شناخته‌شده‌ترین زنان جهان است. او به‌عنوان همسر شاهزاده ویلیام، به‌رغم عنوان سلطنتی، از ثروت زیادی برخوردار نیست.

کیت در حال حاضر 35 سال دارد و به‌زودی فرزند سومش را به دنیا می‌آورد. پیش از ازدواج با شاهزاده ویلیام، او در شرکت خانوادگی خودشان کار می‌کرد و گاهی به عنوان خریدار شرکت انگلیسی «جیگسا» فعالیت می‌کرد. او هیچ‌گاه به‌دنبال استخدام در یک شرکت تجاری نبود و بیشتر اوقات خود را به پشتیبانی از موسسات خیریه می‌پرداخت.

پس از وصلت با خانواده سلطنتی انگلیس، پرنس چارلز -جانشین ملکه الیزابت و پدر شاهزاده ویلیام- هزینه‌های کیت را همانند دو پسرش بر عهده گرفت. این هزینه‌ها شامل رخت و لباس، آرایش، جواهرات، سفرها و... هستند و کیت نیز مجبور نیست برای تامین هزینه‌های خود، از پس‌انداز و پول شخصی خود به‌عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی استفاده کند.

در اینجا این سوال پرسیده می‌شود که ثروت خالص کیت میدلتون چقدر است؟ ثروت شخصی دوشز کمبریج به‌صورت دقیق مشخص نیست. با این‌حال، پایگاه(Celebrity Net Worth) بررسی ثروت خالص چهره‌های مشهور، ثروت میدلتون را 7 میلیون 600 هزار پوند تخمین زده است که با تکیه زدن پرنس چارلز به تخت سلطنت، ثروت کیت و ویلیام نیز سر به فلک خواهد کشید؛ چرا که آن‌ها از سود «کورنال» -بخشی از اموال سلطنتی- نیز بهره‌مند می‌شوند. هم‌اکنون این سود به پرنس چارلز تعلق دارد.

ثروت کیت در حال حاضر، در مقایسه با دیگر اعضای خانواده سلطنتی، از جمله ملکه الیزابت، بسیار اندک است. دفتر املاک سلطنتی انگلیس، ارزش مجموع املاک تحت اختیار ملکه الیزابت را 13 میلیارد و 100 میلیون پوند اعلام کرده که در سال 2016، حدود 328 میلیون و 800 هزار پوند درآمد داشته است.
کد مطلب: 79666
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر