دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 26 Feb 2018
۰

خوشبختی‌های شفر در استقلال

يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۹
وینفرد شفر از هفته نهم، رسما به‌عنوان سرمربی روی نیمکت آبی‌پوشان تهران می‌نشیند و این در حالی است که این تیم تا پایان نیم‌فصل نخست، یک بازی خارج از خانه دارد.
خوشبختی‌های شفر در استقلال
به گزارش خدمت؛ با جدایی علیرضا منصوریان، وینفرد شفر ۶۷ ساله جای او را روی نیمکت استقلال گرفت تا از هفته نهم بازی‌های این تیم با مربیگری پیرمرد آلمانی ادامه یابد.

شفر در بدو ورودش به جمع آبی‌پوشان، با خوش‌شانسی‌هایی هم مواجه شد. از جمله این‌که عمده بازیکنان مصدوم این تیم که در زمان منصوریان استفاده از آن‌ها مقدور نبود، به شرایط مسابقه رسیدند تا شفر از حداکثر نیروهای موجود تیمش، بهترین استفاده را ببرد.

اما یکی دیگر از خوش‌شانسی‌های شفر این است که تیم تحت هدایتش، از الان تا پایان نیم‌فصل، تنها برای یک بازی از تهران خارج می‌شود و ۶ بازی از ۷ بازی باقی‌مانده این تیم تا پایان نیم‌فصل، در تهران انجام می‌شود.

آبی‌پوشان در هفته نهم، در تهران میزبان فولاد هستند و در هفته دهم در دیداری که میهمان هستند، به مصاف پرسپولیس می‌روند. شاگردان شفر در هفته یازدهم، بار دیگر میزبان هستند و تیم نفت تهران در این هفته حریف استقلال است.

هفته دوازدهم، تنها هفته‌ای است که استقلالی‌ها باید از خانه خارج شوند و آن‌ها در این بازی به مصاف تیم سیاه‌جامگان در مشهد می‌روند. استقلالی‌ها هفته سیزدهم در خانه خود میزبان گسترش فولاد هستند و در هفته چهاردهم نیز در دیگر دربی تهران، به مصاف تیم پیکان می‌روند که این بازی هم برای این تیم دیدار خانگی محسوب می‌شود. آن‌ها مثل فصل گذشته، باز هم در آخرین بازی نیم‌فصل، به دیدار سپاهان خواهند رفت که این بازی هم برای آبی‌پوشان یک دیدار خانگی به‌حساب می‌آید تا ۵ بازی از ۶ بازی باقی‌مانده این تیم تا پایان نیم‌فصل در تهران باشد.

به این اضافه کنید که اولین دیدار از مرحله برگشت لیگ برتر یا هفته شانزدهم که در آن بازی هم آبی‌پوشان در خانه خود با تیم صنعت نفت آبادان دیدار می‌کنند تا شفر در بدو ورودش به استقلال، ۶ بازی از ۷ بازی پیش رو را در تهران انجام دهد.
کد مطلب: 79536
نام شما

آدرس ايميل شما

حداکثر چقدر باید بخوابیم؟ + اینفوگرافیک
ترکیب زردچوبه با این مواد غذایی، خاصیت آن را ده برابر بیشتر می‌کند
نوشیدنی‌ای که ریسک ابتلا به سرطان مری را چند برابر می‌کند