پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 22 Feb 2018
۰

جریان‌های فتنه، فساد و انحراف، بر اساس منافع مشترک، به رئیس دستگاه قضا هجمه می‌کنند

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۹
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: هجمه‌ها علیه رئیس دستگاه قضایی از آنجایی شدت گرفت که برخورد با مفاسد اقتصادی و ایستادگی در برابر فشارها و رانت‌های سیاسی هم با قدرت بیشتری دنبال شد.
جریان‌های فتنه، فساد و انحراف، بر اساس منافع مشترک، به رئیس دستگاه قضا هجمه می‌کنند
به گزارش خدمت؛ حسین اخگرپور -دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان- در گفتگو با فارس، با اشاره به هجمه‌های اخیر علیه رئیس قوه قضائیه گفت: امروز جریان فتنه، انحراف و فساد قصد دارد با حمله به رئیس دستگاه قضا اهدافی که مدت‌هاست در پی آن بودند را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: اما چه شده است که امروز منحرفین، فتنه‌گران، ضد انقلابیون و مفسدین، دست‌به‌دست هم داده‌اند تا علیه آیت‌الله آملی لاریجانی هجمه کنند، آیا غیر از این است که مقابله قاطع با مفسدان در قوه قضائیه و مواضع انقلابی و صریح رئیس این نهاد باعث شده تا این جریانات در کنار هم با چنین اقداماتی منافع مشترک خود را دنبال کنند؟

این فعال دانشجویی تصریح کرد: هجمه‌های مستمر علیه رئیس دستگاه قضایی از آنجایی شدت گرفت که  برخورد با مفاسد اقتصادی و ایستادگی در برابر فشارها و رانت‌های سیاسی هم با قدرت بیشتری دنبال شد؛ حال عده‌ای تلاش دارند تا با ریختن سنگ‌ریزه در راه قوه قضائیه، سرعت چنین اقداماتی را بکاهند.

وی افزود: مسلما دستگاه قضایی همواره سعی کرده تا در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کند، ممکن است برخی مواقع مشکلاتی هم وجود داشته باشد که همواره رهبر معظم انقلاب تذکرات لازم را به مسئولان این نهاد انقلابی داده‌اند، ولی بیان چنین هجمه‌هایی علیه رئیس دستگاه قضایی، هدفی جز تضعیف انقلاب و مسئولان را دنبال نمی‌کند.

اخگرپور یادآور شد: دانشجویان انقلابی از قوه قضائیه انتظار دارند در مقابل فشارها و هجمه‌ها عقب‌نشینی نکند و البته اگر هم نقاط ضعف و کمبودی وجود دارد آن را برطرف کرده و به بهترین وجه ممکن در راستای خدمت به مردم قدم بردارد.
کد مطلب: 79306
نام شما

آدرس ايميل شما

دلایل كم شدن ناگهانی شير مادر
9 دلیل حساس شدن دندان‌‌ها
سواحل فنلاند، پذیرای خانم‌های گردشگر خواهد بود + تصاویر