يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۰

جزئیات محدودیت‌‌های ترافیکی آخر هفته

چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
وزارت راه و شهرسازی، جزئیات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی روزهای چهارشنبه ۲۲ تا شنبه ۲۵ شهریور را اعلام کرد.
جزئیات محدودیت‌‌های ترافیکی آخر هفته
به گزارش خدمت؛ بر این اساس، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ۶ صبح روز شنبه از محورهای کرج-چالوس، هراز-فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه، از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه، از ساعت ۱۷ روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه، از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود. همچنین تردد از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام پلیس راه، از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به کرج یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز نیز تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه از محدوده رودهن تا آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه، از ساعت ۱۸ تا ۲۲ همان روز از آب اسک تا رودهن یک‌طرفه خواهد بود.

تردد وسائل نقلیه سنگین نیز در طول این روزها محدودیت‌هایی خواهد داشت. بر این اساس، تردد تریلر، کامیون و کامیونت در محور چالوس ممنوع است. در محور هراز، در کنار ممنوعیت تردد تریلر، تردد کامیون و کامیونت‌ها، به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و ۸ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.

در محور فیروزکوه نیز تردد کلیه تریلرها، به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه، از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

همچنین وزارت راه و شهرسازی، پنج محور را نیز به‌دلیل مداخلات جوی مسدود اعلام کرده است. بر این اساس، محور رامیان-شاهرود، شمشک-دیزین، فسا-داراب، استهبان-نی‌ریز و دارزین-دهبکری مسدود خواهند بود.

همچنین وزارت راه و شهرسازی، وضعیت تردد در ۲۴ ساعت گذشته جاده‌های کشور را اعلام کرده که بر این اساس، میزان ترددها در قیاس با مدت مشابه روز گذشته، ۲.۸ درصد کاهش یافته است.

بر این اساس، آزادراه کرج به تهران با ثبت ۱۵۱ هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور بوده است.

پس از آن، آزادراه‌های قزوین به کرج، کرج به قزوین، تهران به کرج و تهران به پاکدشت قرار دارند و راه‌های ارتباطی پایتخت با قم، ساوه و شهریار، در رتبه‌های بعدی هستند.
کد مطلب: 78105
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب