يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۱
۰

جشن "دکتر سلام" از ورزشگاه آزادی به خانه کشتی منتقل شد

چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
جشن ۴ سالگی برنامه طنز «دکتر سلام» که قرار بود در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار شود، با کارشکنی‌های برخی مسئولان دولتی به خانه کشتی منتقل شد.
جشن "دکتر سلام" از ورزشگاه آزادی به خانه کشتی منتقل شد
به گزارش خدمت؛ برنامه طنز "دکتر سلام" از سال 92 شروع به کار کرد و مسائل سیاسی و اجتماعی را در قالب طنز و با نگاه دانشجویی بررسی می‌کند. جشن یک‌سالگی دکتر سلام در لانه جاسوسی و سال دوم در سالن وزارت کشور و همچنین جشن 3 سالگی در ورزشگاه شهدای هفتم تیر برگزار شد.

امسال با توجه به میزان استقبال و افزایش جمعیت قرار بود این مراسم در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی برگزار شود اما به دلیل کارشکنی‌های مسئولان دولتی به ورزشگاه شهدای هفتم تیر واقع در خیابان امام خمینی، خیابان فیاض بخش، نبش خیابان کشاورزی منتقل شد که از ساعت 15 روز پنجشنبه (23شهریور) شروع می‌شود.

پیشتر تهیه‌کننده این برنامه در گفتگویی اعلام کرده بود که تاکنون حدود 25 هزار ثبت‌نام اولیه شده و 14 هزار نفر کارت ورود دریافت کرده‌اند تا در مراسم شرکت کنند. از 70 روز قبل اقدام به کسب مجوزهای لازم از فرمانداری، استانداری، اداره اماکن انجام شده و حدود 40 روز قبل مجوز رسمی برگزاری از فرمانداری دریافت شد و براساس آن قراردادی با ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی انعقاد کردیم اما اجازه ورود عوامل این برنامه به سالن ورزشگاه‌ آزادی داده نشد.
کد مطلب: 78103
نام شما

آدرس ايميل شما

چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب
با استامینوفن کدئین مسافرت نکنید؛ جریمه می‌شوید
دولت ترسو و بی در و پیکر با یه مشت پیر و پاتال بایدم از همت و پشتکار جوونا بترسه! همچین دولتی رو کسی تو خواب هم نمیدید که روزی سرکار بیاد!