يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۰

"دیگو کاستا" برای بازی با پرسپولیس به الهلال می‌رود

چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۵
باشگاه الهلال عربستان، حریف پرسپولیس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به‌دنبال جذب مهاجم تیم ملی اسپانیا و باشگاه چلسی انگلستان است.
"دیگو کاستا" برای بازی با پرسپولیس به الهلال می‌رود
به گزارش خدمت؛ تیم فوتبال الهلال عربستان، رقیب تیم پرسپولیس در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به‌دنبال تقویت هر چه بیشتر خود است و به همین دلیل مذاکرات خود را با دیگو کاستا، مهاجم تیم ملی اسپانیا و بازیکن سابق تیم چلسی آغاز کرده‌اند تا بتوانند از حضور این بازیکن مقابل نماینده ایران استفاده کنند. مذاکرات برای جذب این بازیکن ۲۸ ساله آغاز شده و طبق گزارش‌ها، توافقات اولیه‌ای هم با مدیر برنامه این بازیکن اسپانیایی به‌دست آمده است.

این مذاکرات از زمانی جدی شد که مقامات باشگاه چلسی، دیگو کاستا را از این تیم کنار گذاشتند و به او اجازه دادند تا در بازار نقل و انتقالات حاضر شود.

قیمت این بازیکن رقمی در حدود ۶۰ میلیون یورو تخمین زده شده است و این رقمی است که به اتلتیکومادرید که خواهان کاستا است، داده شده، اما این تیم اسپانیایی فعلاً از حضور در نقل و انتقالات محروم است و تا ماه ژانویه باید منتظر پشت سر گذاشتن دوران محرومیت باشد.

دیلی‌میل در این خصوص گزارش داده که باشگاه الهلال عربستان می‌تواند در این نقل و انتقالات سهمی داشته باشد؛ چرا که این باشگاه عربستانی به‌دنبال حضور کوتاه‌مدت کاستا تا ژانویه است و او می‌تواند به این تیم عربستانی برود؛ چرا که کاستا برای پیوستن به اتلتیکومادرید باید تا ماه ژانویه منتظر بماند و طبق این گزارش، حضور کاستا در الهلال می‌تواند بخشی از حضور او در اتلتیکومادرید اسپانیا باشد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 78098
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب