شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

بیانیه وزیر خارجه آمریکا درباره حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر

سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
وزیر خارجه آمریکا در سالگرد حملات تروریستی یازده سپتامبر در نیویورک، بیانیه‌ای صادر کرد.
بیانیه وزیر خارجه آمریکا درباره حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر
به گزارش خدمت؛ رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا، در بیانیه‌ای در سالگرد حملات تروریستی یازده سپتامبر، اعلام کرد که این حادثه به جهان یادآور می‌شود که تروریسم هرگز آمریکا را شکست نمی‌دهد.

او در بیانیه‌ای به مناسبت سالگرد حملات تروریستی یازدهم سپتامبر اعلام کرد: «ما امروز یاد قربانیان حمله تروریستی یازدهم سپتامبر ۲۰۰۱ را گرامی می‌داریم و به قهرمانانی که با فدا کردن جان خود، زندگی بسیاری را در آن روز نجات دادند، افتخار می‌کنیم. شجاعت آن‌ها در آن روز الگویی برای شخصیت مردم آمریکا در مواجهه با شرارت باقی می‌ماند. با این‌که کشور ما آن روز زخم خورد، امروز ما به جهان یادآور می‌شویم تروریسم هرگز آمریکا را شکست نمی‌دهد. این روز همچنین یادآور تراژدی دیگری برای آمریکایی‌هاست، روزی که چهار آمریکایی، از جمله دو کارمند وزارت خارجه آمریکا در حمله تروریستی در بنغازی کشته شدند. نبود آن‌ها همیشه برای ما سنگین است. ما در غم کسانی که عزیزانشان را در تروریسم از دست دادند شریک هستیم و به متوقف کردن افراطی‌هایی که به بی‌گناهان حمله می‌کنند، متعهد هستیم.»

شایان ذکر است که روز گذشته، سالگرد وقوع حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر در آمریکا بود که در این حملات حدود ۳۰۰۰ نفر کشته شدند.

منبع: افکار
کد مطلب: 78026
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند