شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۱
۰

یاوه گویی نتانیاهو: داعش بیرون می رود، ایران وارد می شود!

سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر به آرژانتین، ایران را به صدور تروریسم به دیگر نقاط جهان از جمله کشورهای آمریکای لاتین متهم کرد.
یاوه گویی نتانیاهو: داعش بیرون می رود، ایران وارد می شود!
به گزارش خدمت؛ مهر به نقل از تایمز اسرائیل نوشت: «بنیامین نتانیاهو» در اولین مقصد از سفر خود به کشورهای آمریکای جنوبی، دیروز دوشنبه وارد «بوئنوس آیرس» پایتخت آرژانتین شد.

این نخستین بار است که یکی از نخست وزیران رژیم صهیونیستی به کشورهای آمریکای لاتین می رود. با این حال آنچه که بیشتر به چشم آمد، تلاش نتانیاهو برای دامن زدن به موج ایران هراسی از بدو ورود به آرژانتین بود.

وی در اولین اقدام خود پس از رسیدن به این کشور آمریکای لاتین، در مراسم یادبود قربانیان حوادث بمبگذاری سفارت رژیم صهیونیستی و مرکز فرهنگی یهودیان آرژانتین حاضر شد که به ترتیب در سال های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۴ اتفاق افتاد و به ایران نسبت داده می شود!

نتانیاهو در این مراسم ایران را منشاء صدور تروریسم خواند و مدعی شد: اسرائیل در راس مبارزه با تروریسم جهانی بوده و خواهد ماند. ما با عزم راسخ و از راه های مختلف به دفاع از خود در برابر تروریسم به ویژه تروریسم ایران ادامه می دهیم.

وی با اشاره به کشته شدن ۲۹ نفر در حوادث بمبگذاری سال های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۴، مدعی شد: ایران پشت همه این حوادث است. اسرائیل برای مبارزه با تروریسم ایران و ممانعت از نزدیکی آن به مرزهایش، عزم راسخ دارد.

نتانیاهو همچنین صحبت درباره فعالیت های حزب الله لبنان در آمریکای لاتین را از جمله اهداف سفر خود به این حوزه جغرافیایی اعلام کرد و مدعی شد ایران، داعش و القاعده معضلاتی هستند که جهان باید در تلاشی جمعی با آنها مبارزه کند.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: ظاهرا موفقیت علیه داعش، از حجم مشکلات نمی کاهد. داعش بیرون می رود، ایران وارد می شود. داعش عقب نشینی می کند، ایران جای آن را می گیرد.

این نخستین بار نیست که نخست وزیر رژیم صهیونیستی می کوشد ایران را هم ردیف با داعش قرار دهد حال آنکه تلاش های محور غربی-عبری-عربی برای ایجاد بحران در خاورمیانه و پرورش گروه های تروریستی که نظم منطقه را به نفع آنها بر هم می زند؛ امری انکار ناپذیر است.
کد مطلب: 78012
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند
رزمنده
عربستان سعودی به همدستی خود با رژیم صهیونیستی درتجاوز به یمن اذعان کرد.
که نظام حاکم عربستان سعودی درتجاوزبه یمن وکشتارمردم این کشور با رژیم صهیونیستی همدست شده است وبه این واقعیت اذعان می کند.
واین درحالی که مدعیان حقوق بشرهیچ اعتراضی به این جنایات نمی کنند ومجامع حقوق بشری خفه خون گرفتند و کاری نمی کنند.