شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

زن اصفهانی همزمان با 50 مرد صیغه کرد!

دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۲
زنی که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و به بهانه پیدا کردن شوهر موقت، دست‌کم از 50 مرد کلاهبرداری کرده بود، با ردیابی‌های مأموران پلیس فتای استان اصفهان دستگیر شد.
زن اصفهانی همزمان با 50 مرد صیغه کرد!
به گزارش خدمت؛ چندی پیش، مردی با طرح شکایتی به مأموران گفت: «در فضای مجازی دیدم زنی آگهی کرده که خواستار ازدواج موقت با یک مرد است و برای تماس، شماره تلفنی هم اعلام کرده بود. بعد هم با او تماس گرفتم و خواستار ازدواج موقت شدم. این زن از من خواست ابتدا مبلغی بابت انجام عقد موقت بپردازم که من هم پول را به حسابش واریز کردم؛ اما پس از آن جوابگوی تلفن نشد.»

رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: پس از این شکایت و با انجام تحقیقات پلیسی، فرشته شناسایی شد که پس از دستگیری اعتراف کرد که به همین شیوه، از 50 مرد داوطلب دیگر هم کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ مرتضوی گفت: کاربران فضای مجازی نباید فریب آگهی‌های تحریک‌آمیز را بخورند و در صورت مشاهده این گونه پیام‌ها، موضوع را به پلیس فتا گزارش دهند.

وی همچنین به تبهکاران هشدار داد که درج این‌گونه آگهی‌ها در فضای مجازی، جرم بوده و با مجرمان به‌شدت برخورد خواهد شد.

به گفته وی، در این سایت‌ها، زنانی به بهانه ازدواج دائم یا موقت، پس از ایجاد ارتباط عاطفی تدریجی و مبادله شماره تماس و پست الکترونیکی، با ترفندهای مختلف، داوطلبان را فریب می‌دهند و پس از جلب اعتماد مردان، از آنان به‌صورت ماهرانه‌ای درخواست پول‌ یا جزئیات کارت اعتبار بانکی و حتی تصاویر و فیلم‌های شخصی می‌کنند و سپس به سوء استفاده از افراد ساده‌دل می‌پردازند.

سرهنگ مرتضوی گفت: این افراد پس از کلاهبرداری، در بسیاری از مواقع با خاموش کردن تلفن همراه خود، به یک‌باره همه ارتباطات خود را با طعمه‌هایشان قطع می‌کنند.
کد مطلب: 77961
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند