شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

هیلاری کلینتون در انتخابات آتی نامزد نمی‌شود

دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۳
نامزد ناکام در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا، با اذعان به شکست در مقابل دونالد ترامپ گفت، دیگر در انتخابات شرکت نمی‌کند.
هیلاری کلینتون در انتخابات آتی نامزد نمی‌شود
به گزارش خدمت؛ هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ناکام در برابر یک تازه‌وارد به دنیای سیاست در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا، روز یک‌شنبه با اذعان به شکست خود در برابر دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور اعلام کرد دیگر در انتخابات ریاست جمهوری نامزد نخواهد شد.

او در مصاحبه با برنامه «ساندی مورنینگ» شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس، با اشاره به شکست خود در برابر ترامپ، اعلام کرد: «این شکست همچنان بسیار دردناک مانده است و بسیار مرا اذیت می‌کند».

کلینتون ۶۹ ساله همچنین گفت: «دیگر نامزد نخواهم شد».

او به شکست راهبرد خود در تلاش برای ارائه راه حل‌هایی به انتخاب‌کنندگان خشمگین و ناامید یا اجازه دادن به ترامپ برای فریب دادن رای‌دهندگان اذعان کرد.

وزیر خارجه سابق آمریکا اذعان کرد: «شمار زیادی از مردم نمی‌خواستند به صحبت‌های من درباره طرح‌هایم گوش دهند؛ آن‌ها می‌خواستند من با خشم آن‌ها همدلی کنم. من برای فهماندن به آن‌ها که آن‌ها را درک می‌کنم، می‌بایست بهتر عمل می‌کردم».

کلینتون اگر به وعده خود عمل کند، با اذعان به این‌که دیگر نامزد نخواهد شد، به فعالیت سیاسی خود که در سال ۲۰۱۶ او را به نخستین زن نامزد انتخابات ریاست جمهوری یکی از احزاب بزرگ آمریکا تبدیل کرد، پایان می‌دهد.

منبع: افکار
کد مطلب: 77952
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند