شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 23 Sep 2017
۰

پیونگ یانگ: گانگسترهای آمریکایی را رام می‌کنیم

دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
کره شمالی می گوید در صورت اعمال هر گونه تحریم های جدید، آمریکایی ها را به پرداخت غرامت وادار خواهد کرد.
پیونگ یانگ: گانگسترهای آمریکایی را رام می‌کنیم
به گزارش خدمت؛ مهر به نقل از رویترز نوشت: پیونگ یانگ به واشنگتن درباره قطعنامه ای که به شورای امنیت ارائه داده تا به ازای تازه ترین آزمایش هسته ای کره شمالی، تحریم های جدیدی را علیه این کشور اعمال کند؛ هشدار داد.

در همین حال، مقامات کره جنوبی هشدار داده اند که ممکن است پیونگ یانگ بخواهد در واکنش به تشدید تحریم ها، یک موشک میان قاره ای دیگر را مورد آزمایش قرار دهد.

آمریکا در پیشنویس قطعنامه ای که روز جمعه به شورای امنیت ارائه داد، اعمال تحریم های نفتی، بلوکه کردن دارایی های «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی و ممنوعیت خرید و فروش منسوجات این کشورر را خواستار شده است.

این در حالی است که وزارت خارجه کره شمالی، تلاش آمریکا برای وسوسه کردن شورای امنیت به اعمال تحریم ها بیشتر علیه پیونگ یانگ را دور از عقلانیت توصیف کرد.

به گفته سخنگوی این وزارتخانه، چنانچه آمریکا قطعنامه نامشروع خود را به ثمر برساند، پیونگ یانگ هم واشنگتن را به پرداخت غرامت وادار خواهد کرد.

این سخنگو که نامی از وی برده نمی شود، در نهایت هشدار داد: جهان به تماشا خواهد نشست که چگونه پیونگ یانگ با اقداماتی به مراتب سخت تر از آنچه که در تصور می گنجد، گانگسترهای آمریکایی را رام می کند.
کد مطلب: 77942
نام شما

آدرس ايميل شما

فرانسه: ایران جزو قدرت‌های صاحب‌نفوذ در سوریه است
قاتل آتنا به دار مجازات آویخته شد
به چه کسانی درون‌گرا می‌گویند؟