دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 19 Mar 2018
۰

قیمت رحم‌ اجاره‌ای در اصفهان به ۱۹ میلیون تومان می رسد

يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
مسئول آموزش مرکز باروری و ناباروری اصفهان گفت: قیمت رحم اجاره‌ای در اصفهان توافقی است اما تا ۱۹ میلیون تومان با پرداخت ماهانه ۲۰۰ هزار تومان هم انجام شده است.
قیمت رحم‌ اجاره‌ای در اصفهان به ۱۹ میلیون تومان می رسد
به گزارش خدمت؛ مهرانگیز جعفرزاده در گفت و گو با مهر اظهار داشت: در حال حاضر افراد زیادی در اصفهان در لیست انتظار برای دریافت تخمک اهدایی، رحم اجاره‌ای و اهدای جنین هستند اما دهنده کم داریم.

وی بیان داشت: با سازمان بهزیستی و زندان‌ های استان، مذاکراتی صورت گرفته تا افراد نیازمند با مراجعه به مرکز باروری و ناباروری اصفهان، با فروش تخمک، جنین و رحم هم مشکل مالی خود را حل و نیز خانواده‌ ای را با بچه دار شدن خوشحال کنند.

مسئول آموزش مرکز باروری و ناباروری اصفهان بیان داشت: این مرکز محلی برای خرید و فروش نیست بلکه تنها بدنبال چاره‌ای برای بچه دار شدن زوج های نابارور است که تنها با اهدای تخمک یا رحم اجاره‌ای یا اهدای جنین بچه دار و امیدوار به زندگی می شوند و از میزان طلاق کاسته می‌شود.

وی گفت: این در حالی است که مرکز باروری و ناباروی تمام امور را به صورت قانونی پیگیر است که هر دو طرف با اعتماد و اطمینان بتوانند مشکل خود را حل کنند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه تاکنون بهزیستی و سازمان زندان‌ها حاضر به همکاری در این زمینه، نشدند، افزود: رسانه‌ها می توانند بهترین کمک را به ما انجام دهند.

وی با اظهار اینکه رحم اجاره ای و اهدای تخمک و جنین از نظر شرعی و وزارت بهداشت مشکلی ندارد، بیان داشت: همچنین فروش و یا اهدای اسپرم نیز صورت می گیرد و بسیاری از افرادی که از روش های مختلف اقدام به بارداری کردند و موفق نشدند، زیر بار این روش می‌روند.

مسئول آموزش مرکز باروری و ناباروی با اشاره به اینکه اهداکنندگان باید شرایط ویژه داشته باشند، ادامه داد: زنان مطلقه یا بیوه با سن کمتر از ۳۴ سال که یک بار بچه دار شده باشند، می توانند پس از سنجش سلامتی و ارائه سند ازدواج، در این طرح شرکت کنند که بعد از اعلام رضایت، از طرف ما نامه به دادگستری ارسال و اقدامات اولیه صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینه تخمک اهدایی بین دو و نیم میلیون تا سه و نیم میلیون تومان است، گفت: هزینه جنین سه و نیم میلیون تومان، رحم اجاره ای ۱۹ میلیون تومان با دریافت ماهانه ۲۵۰ هزار تومان است.
کد مطلب: 77906
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب