دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 19 Mar 2018
۰

واریز اولین سود سهام عدالت تا ۱۳ روز آینده

يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
مشاور سازمان خصوصی‌سازی از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت تا پایان شهریورماه جاری خبر داد و گفت: منتظر مصوبه شورایعالی اصل ۴۴ هستیم.
واریز اولین سود سهام عدالت تا ۱۳ روز آینده
به گزارش خدمت؛ سیدجعفر سبحانی از تحقق وعده سازمان خصوصی‌سازی برای واریز اولین مرحله سود سهام عدالت تا پایان شهریورماه جاری به حساب مشمولان خبرداد و افزود:‌ برای واریز سود منتظر مصوبه شورایعالی اصل 44 هستیم.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی با تاکید بر اینکه سازو کار درون سازمانی واریز سود سهام عدالت انجام شده است، تصریح کرد: پیشنهادهای سازمان به شورایعالی اصل 44 در این زمینه ارائه و جزییات کار، نحوه واگذاری‌ها، اولویت بندی‌ها و غیره مشخص شده که با موافقت شورا اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ سود مصوب مجامع شرکت های سرمایه‌پذیر مشمول سهام عدالت بابت عملکرد سال 95 حدود 3 هزار و 350 میلیارد تومان است تنها سه شرکت مجامع خود که تاریخ آن تا 31 خردادماه امسال بوده برگزار نکرده‌اند که از جمله آن‌ها هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس است که پیش‌بینی می‌شود سود این شرکت‌ها حدود 700 میلیارد تومان باشد که در مجموع سود سهام عدالت به حدود 4 هزار میلیارد تومان بالغ می‌شود.

سبحانی با اشاره به تخفیفی که برای دو دهک اول در طرح سهام عدالت اختصاص داده شده است، افزود: همچنین افرادی که سهم یک میلیون تومانی خود را کامل کرده‌اند تا 150 هزار تومان سود دریافت خواهند کرد؛ اما بقیه به نسبت درصدها کمتر از این مبلغ سود می‌گیرند.

مشاور سازمان خصوصی‌سازی خاطرنشان کرد: تا کنون بیش از 37 میلیون نفر به سامانه مراجعه و وضعیت صورت حساب خود را مشاهده کرده‌اند و در عین حال 31.5 میلیون نفر هم شماره شبای خود را وارد سامانه کرده‌اند.

وی یاد آور شد: هیچ محدودیت زمانی برای ثبت شماره شبای بانکی مشمولان برای دریافت سود سهام عدالت نداریم؛ اما مشمولان باید بدانند که بدون اعلام شماره شبا امکان واریز سود سهام عدالت وجود ندارد.

منبع:‌ تسنیم
کد مطلب: 77895
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب