شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷ - 24 Mar 2018
۰

مورینیو: کسب نتیجه از زیبا بازی کردن مهم‌تر است

شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۵
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد معتقد است که کسب امتیاز مهم‌تر از زیبا بازی کردن است.
مورینیو: کسب نتیجه از زیبا بازی کردن مهم‌تر است
به گزارش خدمت؛ مورینیو با کسب 3 پیروزی در 3 بازی اول خود در لیگ برتر موفق شد تیمش را در همین ابتدای کار در صدر جدول حفظ کند. آن‌ها در این 3 بازی، 10 گل به ثمر رسانده و گلی دریافت نکرده‌اند. حال مورینیو پیش از تقابل تیمش با استوک سیتی، مدعی شد که آماده است بازی زیبا را فدای کسب امتیاز کند.

او گفت: "سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را داشته باشیم. می‌دانیم که اگر پراگماتیک به قضیه نگاه کنید، می‌بینید که آخرین قهرمان لیگ برتر(چلسی با هدایت کونته) فوتبال هجومی ارائه نمی‌کرد. آن‌ها دفاعی بازی می‌کردند و روی ضد حملات تمرکز داشتند؛ بنابراین طبق این نتایج، این سبک، راه کسب قهرمانی در لیگ برتر است. ما سعی می‌کنیم با توجه به کیفیت بازیکنانمان بازی کنیم. سعی می‌کنیم مثبت بازی کنیم و فوتبال خوبی ارائه کنیم؛ ولی در نهایت برای کسب پیروزی تلاش می‌کنیم. اگر یک‌روز برای کسب پیروزی لازم باشد دفاعی بازی کنیم، قطعا دفاعی بازی می‌کنیم.

اگر مقابل استوک، حریف در دقایقی از بازی ما را تحت فشار قرار داد، باید با واقعیت روبرو شده و دفاعی کار کنیم. اگر از من بپرسید که قرار است با 7 دفاع بازی کنید، پاسخم منفی است. خیر؛ ما این‌گونه بازی نمی‌کنیم. سعی می‌کنیم حمله کنیم و گل بزنیم؛ ولی اگر حریف بهتر از ما بود، انقدری تواضع داریم که سبک بازی‌مان را برای کسب نتیجه عوض کنیم."

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 77869
نام شما

آدرس ايميل شما

توصیه‌های طلایی برای جلوگیری از سرقت نوروزی
نشانه‌های سردی معده چیست؟
ترک پرسپولیس در این شرایط نامردی است/ می‌خواستند مرا به زور استقلالی کنند