شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰

زن و شوهر آدم ربا در مشهد دستگیر شدند

چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳
فرمانده انتظامی خراسان رضوی، از دستگیری زوج گروگان‌گیر و رهایی گروگان‌ 17 ساله از چنگ آنان خبر داد.
زن و شوهر آدم ربا در مشهد دستگیر شدند
به گزارش خدمت؛ قادر کریمی در خصوص این حادثه اظهار کرد: ساعت 17:40 روز گذشته فردی در تماس با فوریت‌های پلیسی 110، از وقوع آدم‌ربایی در محدوده خیابان تعبدی مشهد خبر داد.

وی افزود: در پی این تماس تلفنی با توجه به حساسیت‌های موضوع دستورات لازم برای پیگیری سریع پرونده به فرماندهی انتظامی مشهد صادر و ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در عملیات ضربتی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: شاکی پرونده در اظهارات اولیه خود عنوان کرد برادرش غروب روز گذشته از خانه خارج شده، تا کنون بازنگشته و امروز بعد از ظهر فردی از طریق شماره تلفن او تماس گرفته و اظهار داشته برادرم را به گروگان گرفته و مبلغ یک صد میلیون تومان سفته در قبال آزادی‌اش درخواست کرده است.

کریمی خاطر نشان کرد: پیگیری این پرونده لحظه‌به‌لحظه از طریق فرمانده انتظامی مشهد و با هماهنگی مقام قضائی هدایت می‌شد و تیم‌های تجسس کلانتری شهید هاشمی نژاد در این پرونده پیچیده با دقت نظر و هوشیاری تحسین برانگیز به سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به شناسایی فرد تماس گیرنده با برادر گروگان بود.

وی عنوان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد به‌محض تکمیل اطلاعات تحقیقی پرونده وارد عمل شده و خانه مسکونی پلاک 40 در محدوده بولوار طبرسی شمالی که محل اختفای آدم‌ربایان و نگهداری گروگان 17 ساله بود را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کر د: پلیس ساعت 23:29 روز گذشته با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی غافلگیرانه وارد منزل مسکونی مورد نظر شدند. در این عملیات مرد 29 ساله و همسر 25 ساله‌اش به اتهام آدم ربایی دستگیر و گروگان 17 ساله از چنگ آنان رها شد.

کرمی خاطر نشان کرد: ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد در بازرسی از محل 170 میلیون تومان سفته کشف کردند و تحقیقات درباره علت و انگیزه این زن و شوهر آدم‌ربا و کشف دیگر زوایای مبهم این پرونده با دستورات مقام قضائی ادامه دارد.
کد مطلب: 77771
نام شما

آدرس ايميل شما

با استامینوفن کدئین مسافرت نکنید؛ جریمه می‌شوید
با انجام این کارها، جزو منتظرین صاحب الزمان(عج) باشیم
9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز