دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 19 Mar 2018
۰

تمهیدات پلیس راهور برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان

پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت، از حضور ۱۰۰ درصدی مأموران پلیس راهور برای برپایی هر چه باشکوه‌تر دعای عرفه و نماز عید سعید قربان در معابر تهران خبر داد.
تمهیدات پلیس راهور برای برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان
به گزارش خدمت؛ سرهنگ حسن عابدی، تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای تسهیل در تردد شهروندان و برپایی هرچه با شکوه تر دعای عرفه اظهار داشت: مأموران پلیس راهور فاتب طبق برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی شده در معابر حضور ۱۰۰ درصدی دارند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت افزود: در اطراف امامزاده‌ها از جمله امامزاده صالح، شاه عبدالعظیم حسنی، مساجد، تکایا، مهدیه تهران و به خصوص در منطقه ۱۲ تهران مأموران برای تسهیل در تردد شهروندان از ابتدا تا پایان مراسم و عادی شدن وضعیت ترافیک منطقه حضور خواهند داشت.

عابدی گفت: در محدوده جمهوری-سعدی به سمت جنوب در روز پنج‌شنبه - فردا - در زمان اجرای مراسم محدودیت تردد و توقف خواهیم داشت؛ در برخی از معابر نیز در صورت نیاز مقطعی محدودیت اجرا خواهد شد.

وی افزود: مأموران پلیس راهور همچنین در مسیر بهشت زهرا(س) و در معابر منتهی به قطعات شهدا و طول این مسیر نیز مستقر خواهند شد و نسبت به تسهیل تردد اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

جانشسن رییس ملیس راهور تهرانبزرگ درباره تسهیلات پلیس راهور در روز عید قربان نیز افزود: از ساعت ۲۴ امروز پنج‌شنبه مأموران پلیس راهور در اطراف مصلی مستقر شده و نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند کرد؛ خیابان شهید قنبرزاده شمال به جنوب، طول خیابان شهید بهشتی و خیابان رسالت و به طور کلی محدوده اصلی دور مصلی از خودروهای پارک شده پاکسازی خواهند شد.

وی به شهروندان توصیه کرد که برای حضور در نماز عید قربان از مترو، اتوبوس و وسائط حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت با بیان این مطلب که مأموران پلیس راهور در اطراف مصلی از ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح مستقر خواهند شد، گفت: درهای مصلی از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح بر روی نمازگزاران باز خواهد شد؛ در همین راستا نیز پارکینگ‌های برای پارک خودروهای شخصی پیش‌بینی شده است؛ البته بهتر است شهروندان از وسائط حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

این مقام ارشد راهنمایی و ارنندگی پایتخت اعلام کرد: برای روز عید قربان محدودیت تردد وسائط نقلیه سنگین در اطراف مصلی اجرا خواهد شد؛ محدودیت توقف خودروهای شخصی نیز برقرار است؛ اما محدودیت تردد نداریم.

سرهنگ عابدی خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس فاتب تا پایان مراسم عید قربان و عادی شدن وضعیت تردد معابر در محل‌های پیش‌بینی شده مستقر خواهند بود.

منبع: مهر
کد مطلب: 77430
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب