شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰

داماد ایرانی که نوعروسش را وسط خیابان کشت، قصاص می‌شود + عکس

سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۵
دراین واقعه غم انگیز که آذر سال ۹۳ رخ داد، مرد جوانی به نام پوریا، به‌خاطر اختلاف‌های شدید خانوادگی، همسرش را در مقابل دیدگان مردم، با ضربات کارد از پا در آورد.
داماد ایرانی که نوعروسش را وسط خیابان کشت، قصاص می‌شود + عکس
به گزارش خدمت؛ عامل جنایت پرونده معروف به «چهار راه تابلو»ی گرگان، پس از دستگیری، در اعتراف‌هایش گفت: هر چه تلاش کردم همسرم دوباره به خانه و زندگی مشترک برگردد، قبول نکرد. مدتی بود که احساس می‌کردم رفتارش تغییر کرده است. فائزه در یک آرایشگاه کار می‌کرد و من هم دوست نداشتم او این‌کار را ادامه دهد. بنا بر این تصمیم به قتلش گرفتم.

بعد از اعترافات متهم و درخواست قصاص از سوی اولیای دم، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان گلستان ارسال شد. متهم نیز با اقرار صریح به قتل گفت: آن روز با سه ضربه چاقو، همسرم را به قتل رساندم.

بدین ترتیب، قضات پس از پایان محاکمه وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند. رأی صادره در دیوان عالی کشور نیز به تأیید رسید.

رئیس کل دادگستری گلستان اظهار داشت: حکم قصاص پس از تأیید نهایی به استان ابلاغ شده و پرونده به اجرای احکام دادگستری گرگان فرستاده شد. هاشمیان با بیان این‌که قصاص این فرد با درخواست خانواده مقتول اجرا می‌شود، ادامه داد: بر خلاف آن چه پیش‌تر در فضای مجازی منتشر شده بود، حکم این فرد در ملأعام اجرا نخواهد شد.

منبع: رکنا
کد مطلب: 77371
نام شما

آدرس ايميل شما

با استامینوفن کدئین مسافرت نکنید؛ جریمه می‌شوید
با انجام این کارها، جزو منتظرین صاحب الزمان(عج) باشیم
9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز