دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 19 Mar 2018
۰

سهام عدالت تا سه ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود

سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه کمیسیون اقتصاد، با کرباسیان توافق شد که در راستای آزادسازی سهام عدالت و انتقال مالکیت این سهام به مردم، طرح یا لایحه‌ای تا ۳ ماه آینده به سرانجام برسد.
سهام عدالت تا سه ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود
به گزارش خدمت؛ محمد رضا پور ابراهیمی، در خصوص جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر اقتصاد گفت: در این نشست وزیر اقتصاد و معاونانشان حضور داشتند و در خصوص برنامه های کاری این وزارتخانه در ۴ سال آینده صحبت شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولویت مسائل اجرایی کشور درباره مسائل اقتصادی است و در این راستا قصد داریم با تعامل و همکاری با وزارت اقتصاد براساس یک جدول زمانبندی به مشکلات اقتصادی رسیدگی شود.

وی ادامه داد: در جلسه امروز تأکید شد که با همکاری وزارت اقتصاد و نهادهای مسئول به موضوعاتی مانند اصلاح نظام بانکی رسیدگی شود.

پورابراهیمی افزود: بحث آزادسازی سهام عدالت و انتقال مالکیت این سهام به مردم، در نشست امروز مورد بررسی قرار گرفت و توافق شد در این رابطه طرح یا لایحه ای تا ۳ ماه آینده به سرانجام برسد.

رئیس کمیسیون اقتصادی افزود: نهایی شدن قانون مالیات برارزش افزوده، از محورهای دیگر مورد بررسی در جلسه کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد بود و در این راستا همکاری های خوبی بین تیم مالیاتی وزارت اقتصاد با کمیسیون اقتصاد مجلس وجود دارد.

وی افزود: لایحه اصلاح نظام گمرکی و همچنین توجه جدی به خصوصی‌سازی و کاهش تصدی‌گری دولت، از دیگر موضوعاتی بود که در نشست امروز کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصاد افزود: امیدوارم با تفاهم و تعامل بین مجلس و دولت، گام‌های مثبت در اقتصاد کشور برداشته شود.

منبع: مهر
کد مطلب: 77342
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب