شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰

جزئیات مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری پیکر شهید مدافع حرم«ابراهیم خلیلی»

دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع حرم«ابراهیم خلیلی» فردا برگزار می‌شود.
جزئیات مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری پیکر شهید مدافع حرم«ابراهیم خلیلی»
به گزارش خدمت؛ مراسم وداع, تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهید مدافع حرم«ابراهیم خلیلی» که چندی پیش داوطلبانه عازم سوریه شده بود و در شرق حلب به فیض شهادت نائل شد, برگزار می شود.

مراسم وداع با پیکر مطهر این شهید مدافع حرم امشب دوشنبه 6 شهریور 96 بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور جمعی از خانواده شهدا, جانبازان ایثارگران و عموم مردم در مسجد سبحان واقع در خیابان شهید مدنی, خیابان محمودی (14 متری حسینی) برگزار میشود.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید خلیلی نیز فردا سه شنبه 7 شهریور 96 با حضور جمعی از فرماندهان, خانواده شهدا, جانبازان, ایثارگران و عموم مردم تهرانی از ساعت 9 صبح از مسجد انصار الحسین(ع) واقع در خیابان پیروزی, خیابان پنجم نیروی هوایی برگزار و پس از آن پیکر مطهر این شهید به بهشت زهرا(س) منتقل خواهد شد تا در قطعه 26 گلزار شهدای بهشت زهرا(س) تهران آرام گیرد.

شهید ابراهیم خلیلی از جانبازان دوران دفاع مقدس و بسیجیان لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ که طی عملیاتی مستشاری برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) عازم سوریه شده بود در شرق حلب به آرزوی دیرینه اش رسید و به فیض شهادت نائل شد.او که چندین سال فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مسجد سبحان تهران بود در نشریه «شلمچه» به سردبیری و مدیر مسئولی مسعود ده نمکی و فیلم سینمایی«اخراجی های 1» فعالیت‌های مستمری داشت.

داود خلیلی پدر شهید ابراهیم خلیلی نیز در دوران دفاع مقدس و در منطقه دشت عباس به شهادت رسیده بود و همچنین عموی شهید خلیلی نیز در دوران هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده بود. او نیز در عملیات تفحص شهدا از ناحیه یک پا محروج و به درجه جانبازی نائل شده است.

شهید ابراهیم خلیلی 38 ساله و از تخریب چی‌های لشکر 27 محمد رسول الله(ص) بود که بر اثر تله انفجاری آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست.از این شهید والامقام یک فرزند دختر 14 ساله و یک فرزند پسر 7 ساله به یادگار مانده است.
کد مطلب: 77309
نام شما

آدرس ايميل شما

با استامینوفن کدئین مسافرت نکنید؛ جریمه می‌شوید
با انجام این کارها، جزو منتظرین صاحب الزمان(عج) باشیم
9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز