يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۰

ماجرایی عجیب و غریب در پرواز تهران-استانبول!

سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
پرواز شماره ۴۸۰۵ شرکت هواپیمایی معراج که شب گذشته بنا بود فرودگاه امام خمینی(ره) را به مقصد استانبول ترکیه ترک کند، پس از دو عملیات پروازی ناموفق، هنوز نتوانسته مسافران خود را به مقصد برساند.
ماجرایی عجیب و غریب در پرواز تهران-استانبول!
به گزارش خدمت؛ این پرواز که ابتدا قرار بود ساعت ۲۳:۳۰ دیشب از تهران به سمت استانبول حرکت کند، با پذیرش مسافران، پرواز خود را آغاز کرد؛ اما پس از حدود دو ساعت، حوالی ساعت یک بامداد امروز، به‌دلیل آنچه از سوی مسوولان شرکت هواپیمایی، نقص فنی در هواپیما اعلام شده، دوباره در تهران به زمین نشست.

گفتگو با یکی از مسافران این پرواز نشان می‌دهد که پس از بازگشت به تهران، مسافران از هواپیما پیاده شده و نزدیک به دو ساعت بعد، شرکت هواپیمایی اعلام کرده که با برطرف شدن نقص فنی، بار دیگر پرواز از سر گرفته خواهد شد.

طبق اعلام این مسافر، در حوالی ساعت پنج صبح امروز، مسافران بار دیگر به هواپیمای ابتدایی سوار شدند و پرواز آغاز شد؛ اما حوالی ساعت هشت صبح، بار دیگر با تکرار نقص فنی، هواپیما به تهران بازگشت.

این مسافر اعلام کرد که پس از این اتفاق، شرکت هواپیمایی اعلام کرده که مسافران می‌توانند تمام مبلغ خرید بلیط خود را پس بگیرند؛ اما جز تعدادی محدود، مابقی مسافران با اعتراض نسبت به فرآیند این پرواز، از تخلیه این هواپیما خودداری کردند تا این‌که در ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز، مسافران با این وعده که هواپیمایی جایگزین از یک شرکت هواپیمایی دیگر آن‌ها را به سمت مقصد خواهد برد، از هواپیما پیاده شده‌اند.

بر اساس برنامه اعلام شده، یک هواپیما از یکی دیگر از ایرلاین‌های ایرانی، مسافران این پرواز به سمت استانبول خواهد برد؛ هر چند آخرین پیگیری‌ها نشان می‌دهد که با گذشت بیش از ۱۲ ساعت از زمان برنامه پروازی ابتدایی، هنوز این پرواز جایگزین فراهم نشده و مسافران در سالن CIP فرودگاه امام خمینی(ره) در انتظار هستند.

منبع: خبر24
کد مطلب: 76984
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب