يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۰

ناخدا به کشتی دزدان دریایی بازگشت

يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶
سردبیر وب‌سایت سیاسی بریتبارت، در اظهاراتی نسبت به بازگشت استیو بنون واکنش نشان داده است.
ناخدا به کشتی دزدان دریایی بازگشت
به گزارش خدمت؛ متیو بویل، سردبیر وب‌سایت خبری و سیاسی بریتبارت، روز شنبه در واکنش به بازگشت استیو بنون، تأکید کرد: بازگشت استیو بنون مانند بازگشت یک ناخدا به کشتی دزدان دریایی است.

وی در ادامه تصریح کرد: ما برای یک‌سال کشتی دزدان دریایی بودیم که ناخدا نداشتیم. ما از بازگشت کاپیتان و ناخدای این کشتی، هیجان‌زده هستیم.

اظهارات بویل یک‌روز پس از آن است که استیو بنون کاخ سفید را ترک کرده و به‌عنوان رئیس بریتبارت به این وب‌سایت خبری و سیاسی بازگشته است.

بنون که پیش از این استراتژیست ارشد کاخ سفید بوده، هیجان خود را از بازگشت به محل کار قبلی خود اعلام کرده است.

وی در مصاحبه‌ای گفت: اکنون من آزاد هستم. بار دیگر دستان خود را به‌روی اسلحه‌ام قرار خواهم داد؛ می‌خواهم مخالفان را خرد و نابود کنم؛ شکی در این مسئله وجود ندارد. من یک ماشین کشتار در بریتبارت درست کرده‌ام و الآن می‌خواهم بار دیگر به شغل قبلی‌ام بازگردم.

بنون تأکید کرد: ریاست جمهوری ترامپ که ما به‌خاطر آن مبارزه کردیم، پایان یافته است. ما هنوز یک دستاورد بزرگ داریم و ما بخشی از ریاست جمهوری ترامپ را ساختیم، ولی این ریاست جمهوری پایان یافته است.

بنون ضمن انتقاد شدید از جمهوری‌خواهان پیش‌بینی کرد که سیاستمداران جمهوری‌خواه ترامپ را متعادل خواهند کرد. وی جمهوری‌خواهان را متهم کرد که از زمان به قدرت رسیدن ترامپ، حمایت کافی را از وی به عمل نیاورده‌اند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 76855
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب