شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 17 Mar 2018
۰

آغاز به‌کار همایش و نمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان کشور

شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷
سومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی خوراک دام، طیور و آبزیان کشور، در بوستان گفتگوی تهران، آغاز به‌ کار کرد.
آغاز به‌کار همایش و نمایشگاه خوراک دام، طیور و آبزیان کشور
به گزارش خدمت؛ در این نمایشگاه، ۷۵ شرکت از ایران و ۲۸ کشور خارجی، آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته‌اند.

مهدی مسعودی، دبیر اجرایی این نمایشگاه، هدف از برگزاری این نمایشگاه را تعامل بیشتر تولیدکنندگان داخلی و خارجی بیان کرد و افزود: این نمایشگاه فرصتی بی نظیر برای تولیدکنندگان ایرانی در زمینه تولید واکسن، دارو، ضدعفونی کننده‌های دامی، افزودنی‌ها و خوراک دام و طیور، محصولات ژنومیک و بازرگانان و تجار کالاهای مرتبط با امور دام و طیور است تا ضمن اگاهی از آخرین دستاوردهای این صنعت، با هم افزایی بیشتر، بتوانند گامی موثر در جهت توسعه صنعت تولید خوراک دام و طیور کشور بردارند.

تورج صارمی، مدیر کل دفتر بهبود تغذیه و جایگاه دام وزارت جهاد کشاورزی هم در حاشیه این نمایشگاه گفت: در حال حاضر ۶۵۰ واحد در صنعت تولید خوراک دام، طیور و آبزیان با ظرفیت سالانه نزدیک به ۲۰ میلیون تن فعال هستند که بسیاری از این واحد‌ها را شرکت‌های دانش‌بنیان تشکیل می‌دهند.

صارمی با بیان این‌که کشور ما در تامین خوراک دام و طیور به خودکفایی رسیده است، افزود: واحدهای تولیدکننده خوراک دام و طیور کشور، سال گذشته ۷۶ میلیون دلار صادرات داشتند که این رقم نسبت به سال ۹۰، بیش از هفت برابر شده است.

سومین همایش بین‌المللی و نمایشگاه جانبی خوراک دام، طیور و آبزیان کشور، تا ۳۰ مرداد، در بوستان گفتگو، واقع در اتوبان چمران، میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

منبع: صداوسیما
کد مطلب: 76817
نام شما

آدرس ايميل شما

با استامینوفن کدئین مسافرت نکنید؛ جریمه می‌شوید
با انجام این کارها، جزو منتظرین صاحب الزمان(عج) باشیم
9 روش کاهش کلسترول خون در نوروز