يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 18 Mar 2018
۰

تنگ‌تر شدن حلقه محاصره داعشی‌ها در حومه حمص و حماه

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۸
ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های ضد داعش خود در مناطق مختلف این کشور، حلقه محاصره را بر تکفیری‌ها در حومه حمص و حماه تنگ‌تر کرد.
تنگ‌تر شدن حلقه محاصره داعشی‌ها در حومه حمص و حماه
به گزارش خدمت؛ ارتش سوریه به پیشروی در حومه شمال شرقی حمص ادامه داد و بر مناطق الکوم و واحه الکوم مسلط شد تا نیروهای سوری در ۲۵ کیلومتری نیروهای ارتش سوریه که در شمال شهر السخنه در حال پیشروی هستند برسند و محاصره مناطق باقیمانده تحت اشغال داعش در حومه حمص و حماه تنگ‌تر شود. مساحتی که داعشی‌ها در این منطقه تحت اشغال دارند، حدود ۸۰۰۰ کیلومتر مربع است.

این در حالی است که ارتش سوریه با کمک متحدان خود عملیات نظامی برق‌آسا ضد تروریست‌ها در حومه حماه انجام داد و موفق به تسلط آتش‌باری بر روستای صلبا در شرق شهر سلمیه در حومه حماه شد.

گزارشگر سانا اعلام کرد: نیروهای ارتش سوریه بر دامنه عملیات خود ضد تروریست‌های داعش در اطراف روستای صلبا ادامه دادند و ضمن تسلط بر بلندی جب المزارع مشرف به روستای صلبا و راه‌های امدادرسانی منتهی به آن، تلفات و خسارات سنگینی به تکفیری‌ها وارد کردند.

بر اساس این گزارش، سیطره بر بلندی جب المزارع این امکان را به ارتش سوریه داده است که سیطره آتش‌باری بر روستای صلبا و راه‌های امدادرسانی داعش داشته باشد.

منبع: مهر
کد مطلب: 76584
نام شما

آدرس ايميل شما

مومیایی عجیب با سه انگشت در دست و پا (+عکس)
چطور ماهی قرمز بیمار و عصبی را تشخیص بدهیم؟
اعمال شب و روز اول ماه رجب