يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

راز بیهوشی شبانه دختر ایرانی مقیم سوئد

يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹
دختر ایرانی مقیم سوئد که به‌دنبال آشنایی اینترنتی، به دیدار پسر مورد علاقه‌اش رفت، بعد از صرف شام، به طرز مرموزی بیهوش شد.
راز بیهوشی شبانه دختر ایرانی مقیم سوئد
به گزارش خدمت؛ دختر ایرانی مقیم سوئد که به‌دنبال آشنایی اینترنتی، دلبسته پسر جوان ایرانی شده بود، پس ازسفر به کشور، به دیدار پسر مورد علاقه‌اش رفت، بعد از صرف شام، به طرز مرموزی بیهوش شد تا این‌که سه ساعت بعد، پیکرش را مقابل خانه‌شان رها کردند.

فرانک، حدود پنج ماه قبل، پیام سهراب را در اینستاگرام دید و همان پیام باب آشنایی‌شان در فضای مجازی شد؛ سه‌ماه از این رابطه اینترنتی گذشته بود که فرانک برای دیدار خانواده و پسر مورد علاقه‌اش، راهی ایران شد.

چند روز بعد هم با سهراب قرار ملاقاتی گذاشت؛ اما نخستین قرار، بیش از یک ساعت طول نکشید، تا این‌که دومین قرارشان به صرف شام رسید.

آن‌ها به رستورانی در شمال پایتخت رفتند و از آنجا ماجراهای پر دردسر شروع شد. ساعتی بعد، آن‌ها سوار بر خودروی سهراب، راهی خانه شدند؛ اما در بین راه، با حفاظ آهنی کنار خیابان تصادف کردند که همان موقع راننده‌ای به کمک‌شان آمد؛ اما خودرو قابل حرکت نبود و به همین خاطر، مرد جوان آن‌ها را به خانه رساند و...

شکایت یک آدم‌ربایی
چند روز قبل، «فرانک» راهی دادسرای جنایی تهران شد و هم‌زمان با تسلیم شکایتش، از بازپرس سجاد منافی آذر، خواست راز ناپدید شدن سه ساعته‌اش را فاش کند. او گفت: «آن شب بعد از سوارشدن به ماشین مرد ناشناس، بیهوش شدم و دیگر چیزی به خاطر نمی‌آورم.

صبح که از خواب بیدار شدم، مادربزرگم گفت که نیمه‌شب با حالتی نامناسب به مقابل خانه آمده و بیهوش شده‌ام. بلافاصله دوربین مداربسته ساختمان را بررسی کردیم و پی بردیم سه ساعت بعد از زمانی که سوار ماشین مرد ناشناس شدیم، خودرویی در مقابل خانه مادربزرگم نگه داشته و مرا همانجا رها کرده و رفته است. علاوه بر این‌ها، تمام بدنم کبود و سیاه شده بود و روی دستم جای تزریقی به چشم می‌خورد.

انگشتم نیز جوهری شده بود؛ انگار که از من اثر انگشت گرفته بودند، اما واقعاً یادم نمی‌آید چه اتفاق‌هایی برایم افتاده؛ فقط می‌خواهم بدانم این سه ساعت کجا بودم و این همه کبودی و اثر تزریق برای چه بوده است؟!»

به‌دنبال اظهارات دختر جوان، دستور بازداشت سهراب صادر شد و روز گذشته پسر جوان مهندس برای تحقیقات به دادسرا انتقال داده شد.

او در حالی‌که صحبت‌های فرانک را تأیید می‌کرد، به بازپرس گفت: «چون آن شب فرانک حال خوبی نداشت، قسمتی از ماجرا را به خاطر ندارد.

زمانی که ما سوار ماشین فرد ناشناس شدیم، فرانک روی صندلی جلو نشست و من روی صندلی عقب به سمت خانه فرانک می‌رفتیم که او سیگار خواست.

راننده در کنار خیابان نگه داشت تا من سیگار بخرم؛ اما زمانی که برگشتم، از فرانک و ماشین خبری نبود.

آن شب حال بدی داشتم و حتی یادم نیست که چه ماشینی سوار شدیم. آن شب ساعت‌ها به‌دنبال فرانک گشتم؛ اما او را پیدا نکردم و در نهایت به خانه رفتم. صبح دیدم که برایم در اینستاگرام پیام داده که بلافاصله تماس گرفتم؛ اما اصلاً یادش نبود که چه اتفاقی رخ داده است و فقط می‌دانم که در این میان، ساعت ۸۰ میلیون تومانی فرانک، گوشی تلفن همراهش و کلیدهای من به سرقت رفته است.»

با توجه به مرموز بودن ماجرا، بازپرس جنایی، دستور بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل زندگی دختر جوان را صادر کرد.

منبع: مشرق
کد مطلب: 76433
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه