يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

دولت از تفکیک وزارتخانه‌ها منصرف شده است

يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
رئیس اتاق بازرگانی تهران، با بیان این‌که دولت از تفکیک وزارتخانه‌ها منصرف شده و این خوب است، گفت: با شروع کابینه می‌توان انتظار داشت که ارز، تک‌نرخی شود.
دولت از تفکیک وزارتخانه‌ها منصرف شده است
به گزارش خدمت؛ مسعود خوانساری در جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: کابینه بعد از گمانه‌زنی‌های مختلف به مجلس معرفی شده است که باید اظهار خشنودی کرد که وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت از جمله افراد شایسته برای این سمت هستند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، با بیان این‌که دولت از تفکیک وزارتخانه‌ها منصرف شده و این خوب است، افزود: بعد از توتال، موفقیت دیگری برای اقتصاد ایران در راستای جذب سرمایه‌گذاری خارجی به ثبت رسید که بر اساس آن، قرارداد با شرکت رنوی فرانسه به امضا رسید؛ ضمن این‌که انجمن ساخت تجهیزات دریایی ایران نیز در قرارداد توتال موفق شده دو سکوی نفتی را از آن خود کند که ارزش آن 100 میلیون دلار است.

وی با اشاره به گفتگوی رئیس کل بانک مرکزی در حوزه یکسان‌سازی نرخ ارز، تصریح کرد: یکسان‌سازی نرخ ارز، با وجود وعده‌های قبلی دولت، هنوز محقق نشده، اما با شروع کابینه می‌توان انتظار داشت که این‌کار مهم در اقتصاد ایران هم عملیاتی شود؛ البته به‌نظر می‌رسد که کارهای اساسی‌ای همچون تک‌نرخی کردن ارز، یارانه‌های نقدی، تعیین تکلیف بانک‌ها و سود سپرده‌ها، در دولت دوازدهم تعیین تکلیف شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 76387
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود