يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

۲۳ مرداد؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری

يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷
انتخاب رشته داوطلبان از ساعت ۱۳ روز پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه آغاز شده و لازم است داوطلبان حداکثر تا ساعت ۲۴ روز ۲۳ مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.
۲۳ مرداد؛ آخرین مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری
به گزارش خدمت؛ حسین توکلی گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری سال ۹۶ شده‌اند، می‌توانند حداکثر تا روز دوشنبه ۲۳ مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: انتخاب رشته داوطلبان از ساعت ۱۳ روز پنج‌شنبه ۱۹ مردادماه آغاز شده و لازم است داوطلبان حداکثر تا ساعت ۲۴ روز ۲۳ مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور، با اشاره به فراهم شدن شرایط به منظور انتخاب تعداد ۱۵۰ کد رشته محل از سوی هر یک از داوطلبان، خاطرنشان کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب ۱۵۰ کدرشته از میان کد رشته‌های مورد علاقه خود هستند و باید به ترتیب علاقه، این رشته‌ها را در فرم انتخاب رشته ثبت کنند.

وی از فراهم شدن شرایط به منظور انتخاب رشته متقاضیان در دوره‌های بدون آزمون خبرداد و گفت: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ ثبت نام نکرده و یا در جلسه آزمون غایب بوده‌اند، می‌توانند در رشته‌های تحصیلی که پذیرش در آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی است، ثبت نام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور، در خصوص تعداد داوطلبان برای حضور در کد رشته‌های بدون آزمون اظهار کرد: ۵ هزار و ۱۷۱ داوطلب در رشته‌های بدون آزمون و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند.
کد مطلب: 76376
نام شما

آدرس ايميل شما

چاقی و روغن زیتون!
آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه