يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

ضرورت ارتقای روحیه نشاط در بین سربازان وظیفه مرزبانی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: مرزبانان ما از جهات مختلف دربهترین شرایط جسمی وروحی هستند و در کنار توانمندی‌های ماموریتی و ارتقای روحیه معنوی، با آمادگی جسمانی کامل در مأموریت‌های مرزی حضور دارند.
ضرورت ارتقای روحیه نشاط در بین سربازان وظیفه مرزبانی
به گزارش خدمت؛ سردار قاسم رضایی در مراسم اختتامیه هفتمین دوره از مسابقات فرهنگی ورزشی سربازان مرزبانی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: تربیت بدنی فرماندهی مرزبانی ناجا با هدف ارتقای توان عملیاتی، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی اعم از رزمی و دفاعی برای سربازان را در دستور کار خود قرار داده تا آن‌ها با توان مضاعف در انجام مأموریت‌ها موفق عمل کنند.

وی افزود: برای ارتقای توان عملیاتی، روحیه و شادابی نیروهای وظیفه مرزبانی، همه‌ساله مسابقات ورزشی در سطوح شهرستان و استان و نیز بخش سراسری و المپیاد آن به صورت متمرکز در یکی از استان‌ها برگزار می‌شود که سال قبل به میزبانی استان کرمانشاه و امسال نیز به میزبانی استان اردبیل برگزار شد.

سردار رضایی، به حضور ۲۵۰ ورزشکار در چهار رشته ورزشی در این المپیاد اشاره و بیان کرد: در طول سال، این مسابقات ورزشی با هدف ارتقای روحیه نشاط، سرزندگی و فرهنگ ورزش برگزار می‌شود؛ امسال این مسابقات در رشته‌های ورزشی، آمادگی جسمانی، شنا، تیراندازی و طناب کشی برگزار و نفرات برتر انتخاب و از آن‌ها تجلیل شد.

وی با یادآوری این‌که امروز مرزبانان ما به‌رغم همه سختی و دشواری کار در دفاع از این مرز و بوم با احساس تعلق و عزت تمام در صحنه حاضر هستند، بیان کرد: خوشحال هستیم، مرزنشینان ما امروز در کنار مرزبانان با قدرت و هوشمندی تمام مدافع مرزهای این سرزمین هستند.

سردار رضایی به فتنه‌انگیزی دشمنان قسم خورده این نظام در برهم زدن آرامش مرزنشینان کشورمان اشاره کرد و افزود: پیام روشن ما به دنیا این است که این نظام، برآمده از قدرت ملت و حاکمیت ولایی بوده و در رگ‌های جوانان این مرز و بوم، خون پاک سیدالشهدا و رسالت عاشورایی است.

گفتنی است، در پایان اختتامیه هفتمین المپیاد ورزشی سربازان وظیفه مرزبانی، به نفرات و تیم‌های برتر این دوره از مسابقات، احکام قهرمانی و جوایزیی از سوی فرمانده مرزبانی ناجا و استاندار استان اردبیل اهداء شد.

منبع: مهر
کد مطلب: 76354
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود