شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

نیمار از بارسا شکایت می‌کند؟

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸
گفته می‌شد که نیمار هم از دیر صادر شدن آی‌تی‌سی‌اش ناراضی است و هم از این‌که کمیسیون 26 میلیون یورویی پدرش پرداخت نشده، عصبانی است و قصد شکایت از باشگاه بارسلونا را دارد.
نیمار از بارسا شکایت می‌کند؟
به گزارش خدمت؛ هفته گذشته، خبری در رسانه‌های اسپانیایی و فرانسوی منتشر شد مبنی بر این‌که نیمار به این دلیل که باشگاه بارسلونا حاضر نشده کمیسیون پدرش را پرداخت کند، قصد شکایت از باشگاه سابقش را دارد.

نیمار که پس از حرف و حدیث‌های بسیار و با جنجال از بارسلونا جدا و راهی پی‌اس‌جی شد، فرداشب اولین بازی خود را برای پاریسی‌ها انجام خواهد داد؛ در حالی‌که اگر آی‌تی‌سی او زودتر صادر می‌شد، می‌توانست هفته گذشته برای تیم جدیدش به میدان برود.

گفته می‌شد که نیمار، هم از دیر صادر شدن آی‌تی‌سی‌اش ناراضی است و هم از این‌که کمیسیون 26 میلیون یورویی پدرش پرداخت نشده، عصبانی است و قصد شکایت از باشگاه بارسلونا را دارد.

موتا در همین رابطه گفت: «با نیمار صحبت کردم و باید بگویم که او رابطه‌ای بسیار خوب با بارسلونا و مسئولانش دارد و نسبت به باشگاه سابقش احساس دین می‌کند.

او قصد شکایت ندارد و دوست داریم این قضیه به‌صورتی دوستانه حل و فصل شود. کمیسیون پدر نیمار یک چیز خیالی نیست؛ بلکه در قرارداد سال گذشته نیمار با بارسلونا قید شده است. امیدوارم همه‌چیز ختم به خیر شود.»
کد مطلب: 76351
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود