شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

سفیر سوریه‌: خون‌ مطهر شهید حججى پیروزى را بر تروریسم تکفیرى رقم مى‌زند

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۲
سفیر سوریه در تهران گفت که خون‌هاى مطهر شهید محسن حججى پیروزى را بر تروریسم تکفیرى رقم مى‌زند و در وجدان ملتهاى منطقه زنده خواهد ماند.
سفیر سوریه‌: خون‌ مطهر شهید حججى پیروزى را بر تروریسم تکفیرى رقم مى‌زند
به گزارش خدمت؛ عدنان محمود سفیر سوریه در تهران تأکید کرد که جنایت خون بار تشکیلات تروریستى داعش در حق شهید محسن حججى در مرز سوریه و عراق ادامه پرونده سیاه جنایتها و کشتارهاى وحشیانه تشکیلات تروریستى تکفیرى در سوریه ، عراق و منطقه مى باشد.

سفیر سوریه مسؤولیت این جنایت وحشیانه و ددمنشانه را متوجه حامیان تروریستهاى تکفیرى در ایالات متحده، غرب و مزدوران آنان در منطقه که از لحاظ مادى و فکرى تروریستهاى تکفیرى را در راستاى تحقق نقشه هاى خود براى تخریب و تجزیه منطقه در خدمت به رژیم صهیونیستى شکل گرفته است، مى داند.

عدنان محمود تأکید کرد دستاوردهاى بزرگ راهبردى جبهه مقاومت و هم پیمانان آن در شکست تشکیلات تروریستى تکفیرى در سوریه، عراق و عرسال در آینده تا از بین بردن کامل تروریسم و شکست نقشه هاى حامیان آنان در کل سرزمین سوریه و منطقه با شدت تمام ، ادامه خواهد یافت.

سفیر سوریه اشاره نمود که خون هاى مطهر شهید محسن حججى و دیگر شهدا، پیروزى هاى راهبردى اى را علیه تروریسم تکفیرى رقم خواهد زد و بر اعتقاد، اراده و عزم ملتهاى منطقه تا ریشه کن کردن تروریسم تکفیرى و بازگرداندن امنیت و ثبات به منطقه مى افزاید.

عدنان محمود صمیمانه ترین مراتب تبریک و تسلیت خود را به خانواده شهید محسن حججى وملت برادر ایران و رهبرى حکیمانه آن، ابراز داشته و تأکید نمود که نام وى با حروف نورانى در وجدان ملت خود و دیگر ملتهاى منطقه و همه انسانیت زنده خواهد ماند.
کد مطلب: 76345
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود