يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

مشکل راننده‌های ایرانی در خاک افغانستان حل شد؟

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۹
رئیس گمرک ماهیرود، در خبری فوری اعلام کرد: مشکل راننده‌های ایرانی در خاک افغانستان حل شده و حدود ۱۰۰ تانکر روز پنج‌شنبه و از ابتدای صبح تا ساعت ۱۱ امروز شنبه ۲۱ مرداد در خاک افغانستان ترخیص شدند.
مشکل راننده‌های ایرانی در خاک افغانستان حل شد؟
به گزارش خدمت؛ علی اکبر کیانی، رئیس گمرک ماهیرود، روز گذشته گفته بود: تمامی کامیون‌های مشتقات نفتی در مرز ماهیرود تا شنبه تخلیه می‌شوند و مشکلات پیش آمده ارتباطی به گمرک طرف ایرانی ندارد. با توجه به اعلام گمرک ابونصر فراهی افغانستان تا شنبه تمامی کامیون‌های مشتقات نفتی تخلیه می‌شوند.

رئیس گمرک ماهیرود، با توجه مشکلات پیش آمده افزود: جلسه‌ای در کمیساریای افغانستان در مرز ماهیرود برگزار و تصمیم بر تخلیه و خروج کامیون‌های ایرانی در اسرع وقت اتخاذ گردید.

وی گفت: درحال حاضر تعداد زیادی از کامیون‌ها از محل پارکینگ گمرک ابونصر جهت تخلیه و مراجعه به صاحب بار افغان خارج گردیده است. همکاران گمرک و پلیس گذرنامه و مرزبانی دیروز تا ساعت 5 عصر در محل کار بابت ورود کامیون‌های خالی حضور داشتند.

کیانی ادامه داد: با عنایت به آخرین رایزنی‌های صورت گرفته با مقامات افغان، نمایندگان اداره استاندارد افغان دیروز ازمرز ماهیرود وارد گمرک ابونصرفراهی گردید و اختیارات تام به آن‌ها از کابل داده شده است.

منبع: افکار
کد مطلب: 76335
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود