يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی خراسان جنوبی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۴
دبیر انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات آمادگی جسمانی استان همزمان با سوم شهریورماه برگزار خواهد شد.
برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی خراسان جنوبی
به گزارش خدمت؛ عارف عابدینی گفت: انگیزه ورزشکاران از طریق شرکت در مسابقات ورزشی برای توسعه فعالیت‌های ورزشی روزانه و همگانی، غیر قابل انکار است.

وی افزود: انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک خراسان‌جنوبی در نظر دارد مسابقات کمیته آمادگی جسمانی خود در بخش آقایان و بانوان در ۷ رده سنی طبق آیین‌نامه کشوری را برگزار کند.

دبیر انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک خراسان‌جنوبی تصریح کرد: برگزاری منظم و اصولی مسابقات آمادگی جسمانی برای بالای بردن روحیه تیمی و افزایش ورزش همگانی و سنجش و توان ورزشکاران رشته‌های مختلف با یکدیگر، امری است که در انجمن آمادگی جسمانی و ایروبیک با جدیت دنبال می‌شود.

عابدینی ادامه داد: در همین راستا، انجام سالانه حداقل یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان و آقایان در تمامی رده‌های سنی، جزو برنامه‌های فدراسیون ورزش همگانی و انجمن آمادگی جسمانی قرار دارد.

وی اضافه کرد: مسابقات در 7 رده سنی برگزار می‌شود که همه ورزشکاران به طور کامل مواد مسابقه را انجام داده، ولی در هر رده سنی تعداد حرکات متفاوت است.

دبیر انجمن ایروبیک و آمادگی جسمانی خراسان‌ جنوبی گفت: احکام و مدال و کاپ به صورت انفرادی و تیمی به ورزشکاران برتر هر گروه سنی تعلق خواهد گرفت.

عابدینی بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از روز شنبه، 22 مرداد، تا پایان وقت اداری ۲۸ مرداد، از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰ برای ثبت نام به استادیوم آزادی دفتر هیات ورزش‌ها همگانی مراجعه کنند.

وی با اشاره به این‌که تاریخ برگزاری مسابقات ۳ شهریورماه در شهرستان بیرجند خواهد بود، یادآور شد: پس از برگزاری مسابقات، ورزشکاران برتر انتخاب و در قالب تیم استان به مسابقات کشوری اعزام خواهند شد.

منبع: برنا
کد مطلب: 76334
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود