شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

ذوق‌زدگی هافبک ملی‌پوش استقلال از گلزنی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۸
جباروف گفت: روز جمعه، طرفداران استقبال بسیار خوبی داشتند و همه ما از این موضوع خوشحال بودیم؛ آن‌ها پیش از شروع مسابقه نیز بارها من را تشویق کردند و خوشحالم که گلزنی من باعث شادی آن‌ها شد؛ بعد از گل نیز تصمیم گرفتم که به سمت هواداران بروم تا احساسات و شادی خودم را با آن‌ها شریک شوم.
ذوق‌زدگی هافبک ملی‌پوش استقلال از گلزنی
به گزارش خدمت؛ سرور جباروف هافبک گلزن آبی‌پوشان بعد از پیروزی برابر تراکتورسازی، گفت: برد بسیار با ارزشی در هفته سوم به‌دست آوردیم. هفته گذشته نیز این شانس را داشتیم که برنده زمین مسابقه را ترک کنیم؛ اما این اتفاق نیفتاد تا اولین برد ما روز گذشته ثبت شود. در هفته‌های گذشته، با تمریناتی که کادر فنی برای ما در نظر گرفت، پیشرفت داشتیم، اما هفته به هفته بهتر می‌شویم.

هافبک ازبکستانی استقلال، در ادامه درباره گلزنی در این دیدار، تصریح کرد: پاس بسیار خوبی دریافت کردم و با توجه به فضایی که داشتم، تصمیم به شوت زنی گرفتم. از گلی که به ثمر رساندم، بسیار هیجان زده هستم و می‌خواهم باز هم برای استقلال گلزنی کنم. فرصت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و بسیار خوشحالم که این برد با گل من به‌دست آمد.

جباروف در ادامه درباره جشن گلزنی در کنار هواداران، افزود: ورزشگاه آزادی با حضور هواداران بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است. روز جمعه طرفداران استقبال بسیار خوبی داشتند و همه ما از این موضوع خوشحال بودیم. آنها پیش از شروع مسابقه نیز بارها من را تشویق کردند و خوشحالم که گلزنی من باعث شادی آن‌ها شد. بعد از گل نیز تصمیم گرفتم که به سمت هواداران بروم تا احساسات و شادی خودم را با آن‌ها شریک شوم.

این هافبک ازبک با بیان این نکته که استقلال در مسیر پیشرفت است، اظهار داشت: شرایط ما هفته به هفته و بعد از هر جلسه تمرینی بهتر می‌شود. در جریان بازی فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم و مطمئنا از هفته‌های آینده با هماهنگ‌تر شدن بازیکنان، نمایش‌ها ما به مراتب بهتر می‌شود. تیم بسیار خوب و کادر فنی قدرتمندی در اختیار داریم و همه تلاش خود را می‌کنیم تا در ادامه فصل نیز این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

جباروف در پایان گفت: حضور هواداران بیش از هر چیزی من را هیجان زده کرد و امیدوارم باز هم در ادامه فصل آن‌ها در ورزشگاه حضور داشته باشند. من پیش از این در ورزشگاه آزادی حاضر شده بودم؛ اما برای اولین‌بار بود که این ورزشگاه با این تعداد تماشاگر حامی من و تیمی که در آن بازی می‌کردم، بودند که این موضوع برای من اتفاقی فوق‌العاده بود.

منبع: افکار
کد مطلب: 76333
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود