شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

برگزاری اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت ۹۷

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته از برگزاری اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت ۹۷ خبر داد.
برگزاری اولین دوره لیگ جهانی والیبال نشسته در اردیبهشت ۹۷
به گزارش خدمت؛ هادی رضایی با اعلام این خبر گفت: همان طور که پیش از این نیز اعلام شد، ایران برای اولین‌بار میزبانی رقابت‌های لیگ جهانی والیبال نشسته را عهده‌دار شده و این مسابقات اوایل اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: به همین منظور، اولین نشست ستاد لیگ جهانی امروز، با حضور خسروی‌وفا، رئیس فدراسیون، کشفیا، رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین انجمن والیبال معلولین، معاونین و مدیران فدراسیون برگزار و پیرامون عقد قرارداد میان فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین و سازمان جهانی پارا والیبال تبادل نظر شد.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد: لیگ جهانی هر دو سال یک‌بار، با حضور 6 تیم اول رنکینگ جهانی و به میزبانی یکی از این تیم‌ها برگزار می‌شود و ایران نیز به‌عنوان میزبان اولین دوره این مسابقات شناخته شده است. این مسابقات به‌صورت متمرکز برگزار می‌شود و دارای امتیاز رنکینگ جهانی است.

سرمربی تیم والیبال نشسته مردان، در ادامه گفت: پس از تنظیم تفاهم نامه و عقد قرارداد میان فدراسیون و سازمان جهانی پاراوالیبال، مسئولین ستاد عالی و ستاد اجرایی مسابقات متعاقباً معرفی خواهند شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 76328
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود