شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

دین‌محمدی: آن مامور باید از من عذر بخواهد!

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۱
سیروس دین محمدی، مربی و بازیکن سابق استقلال، از رفتاری که ماموران نیروی انتظامی در بازی روز گذشته استقلال و تراکتورسازی با او داشتند، ناراحت است.
دین‌محمدی: آن مامور باید از من عذر بخواهد!
به گزارش خدمت؛ دین محمدی در خصوص مشکلاتی که روزگذشته در ورزشگاه آزادی برایش ایجاد شد، می‌گوید: من با دعوت آقایان کشاورز و جباری و همچنین به عشق هواداران استقلال به ورزشگاه آزادی رفتم؛ ولی در آنجا برخوردهایی صورت گرفت که واقعا ناراحت کننده بود. جالب است که ماموران نیروی انتظامی، فوتبالی‌ها را نمی‌شناسند و این بسیار تاسف‌آور است. من اصلا در مورد خودم حرف نمی‌زنم و این مصاحبه را انجام دادم تا بگویم که پیشکسوتان فوتبال ایران جایگاه بالایی در فوتبال ما دارند.

او ادامه می‌دهد: متاسفانه برخورد خوبی با من صورت نگرفت و پیشکسوتان استقلال، از جمله پیشکسوتان دهه 60 حق دارند که به ورزشگاه نمی‌آیند. شما می‌بینید که با ما این‌طور برخورد می‌شود؛ وای به‌حال آن‌هایی که قدیمی‌تر هستند و افتخارات زیادی را برای این فوتبال به‌دست آورده‌اند؛ اما وقتی قرار است به استادیوم بیایند، برخورد خوبی با آن‌ها صورت نمی‌گیرد.

دین محمدی می‌گوید: متاسفانه خیلی مواقع شأن پیشکسوتان در ورزشگاه آزادی پایین می‌آید و برخورد‌هایی صورت می‌گیرد که اصلا درست نیست. قرار بود از من تقدیر کنند و می‌خواستم به پایین بروم که ماموران گفتند باید کارت نشان بدهی. من بلافاصله برگشتم و حتی با اصرار دوستان هم حاضر نشدم که به پایین بروم. حتی گفتم که باید آن مامور از من عذرخواهی کند.

دین محمدی در پایان حرف‌هایش می‌گوید: من اصلا درباره خودم صحبت نمی‌کنم و بهتر است شأن پیشکسوتانی که افتخارات زیادی را برای این فوتبال به‌دست آورده‌اند، رعایت شود.

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 76317
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود