شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

ناراحتی تارتار از گل نشدن پنالتی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰
سرمربی پارس جنوبی تأکید کرد: دروازه‌بان جدید سپاهان که پنالتی هم گرفت نشان داد، گلری‌ آینده‌‌دار است.
ناراحتی تارتار از گل نشدن پنالتی
به گزارش خدمت؛ مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار با سپاهان گفت:‌ ابتدا یادی کنیم از قاسم حدادی‌فر و آرزو می‌کنم خیلی زود برگردد. بچه‌های ما فوتبالی بازی کردند که مستحق پیروزی بودیم.

تارتار گفت: از اصفهان خاطرات خوبی دارم. هر چند که ما امروز در این دیدار توانستیم سپاهان را تحت فشار قرار دهیم و مستحق پیروزی بودیم و حتی پنالتی‌مان از دست رفت؛ ضمن این‌که سپاهان هم تیم خوبی است.

وی گفت: سپاهان در دفاع بازیکنان جدیدی را جذب کرده و دروازه‌بان اصلی‌اش را هم نداشت؛ آن‌ها امسال تغییرات زیادی داشتند و بازیکنان خوبی گرفتند؛ هر چند کرانچار هم کارنامه مشخصی داشت. ما نیز در هر سه بازی فصل جاری خوب عمل کردیم؛ ضمن این‌که من سال گذشته با این تیم بودم و با توجه به آن‌که 60 درصد از ترکیب قبلی را حفظ کردیم، با فضای تیم آشنا هستم و بازیکنان نیز با نظر من آشنا هستند. بازیکنان جدید ما نیز در این دیدار خوب عمل کردند و امیدواریم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی پارس جنوبی تأکید کرد: در پست دروازه‌بانی خیلی حساس است و 50 درصد یک تیم را دروازه‌بان تشکیل می‌دهد و 50 درصد دیگر را 10 نفر دیگر؛ ضمن این‌که دروازه‌بان جدید سپاهان که پنالتی هم گرفت نشان داد گلری‌ آینده‌‌دار است؛ از سوی دیگر، فروزان از دروازه‌بان‌های خوب ماست و ما امسال روی آن حساب کردیم؛ هر چند که با اضافه شدن حامد نورمحمدی، این موضوع خیلی به ما کمک کرده است.

تارتار در مورد تعویض‌هایش در این دیدار گفت: ما به‌دنبال اهداف خود بودیم و سه بازیکنی که به زمین رفتند، شناخت خوبی از هم داشتند؛ ما با این تعویض‌ها دنبال گل تساوی بودیم که خدا را شکر به این خواسته هم رسیدیم.
کد مطلب: 76307
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود