شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

بازار داغ کارت بیهوده براى پرسپولیس

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
بازیکنان پرسپولیس علی‌رغم تجربه بالا و پشت سر گذاشتن دیدارهاى بین‌المللى، همچنان در فراگیرى قوانین داورى ضعف بزرگى دارند.
بازار داغ کارت بیهوده براى پرسپولیس
به گزارش خدمت؛ طى سه هفته اخیر لیگ بیشترین کارت زرد براى بازیکنان پرسپولیس روى خطاها و اشتباهات غیر فنى بوده است تا خطر محرومیت مثل فصل گذشته بیشتر از همیشه بازیکنان سرخپوش را تهدید کند.

در فصل گذشته، بزرگترین مشکل برانکو، به‌واسطه محرومیت‌هاى بازیکنانش شکل مى‌گرفت؛ جایى‌که او با توجه به این‌که مهره‌اى قابل اتکا روى نیمکت نداشت، انواع و اقسام تغییرات را صورت مى‌داد.

فصل با اقتدار براى سرخپوشان آغاز شده و اکنون آن‌ها با سه پیروزى و ٩ امتیاز، در صدر هستند؛ اما هنوز با گذشت سه فصل، این خصوصیت منفى کارت‌هاى مفت همچنان بازیکنان برانکو را دنبال مى‌کند. بیشترین کارت‌ها پیش از این بعد از تمارض و دایو براى گرفتن پنالتى از سوى آن‌ها دریافت مى‌شد؛ اما اکنون اعتراض هم به آن‌ها اضافه شده است.

پرسپولیس در هفته اول، على علیپور را با کارت قرمز براى جدال با تراکتور از دست داد. کارت اول این بازیکن برابر فولاد به جهت تمارض داده شد و کارت دوم نیز هر چند سختگیرانه، اما بعد از این‌که پایش بدون عمد روى دست بازیکن سرنگون شده فولاد رفت به او اهدا شد.

در آن بازى، مهدى طارمى نیز به‌واسطه تمارض، کارت دریافت کرد تا اکنون در یک قدمى محرومیت قرار داشته باشد. طارمى در جدال برابر نفت و در روزى که ستاره تیمش نیز بود با یک اشتباه و دخالت و مزاحمت در ارسال توپ ایستگاهى حریف و عدم رعایت فاصله مجاز با کارت مواجه شد. محسن مسلمان نیز دیگر بازیکنى بود که به‌خاطر درگیرى عجیبش با احمد کامدار، کارت زرد دریافت کرد تا همچنان شاگردان برانکو عادت بد خود در گرفتن کارت‌هاى غیر فنى را حفظ کنند.

منبع: ورزش‌سه
کد مطلب: 76303
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود