شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

جریمه نقدی تراکتورسازی، صنعت‌نفت و فراز کمالوند

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
کمیته انضباطی آرای خود را درباره تیم‌های لیگ برتری صادر کرد.
جریمه نقدی تراکتورسازی، صنعت‌نفت و فراز کمالوند
به گزارش خدمت؛ دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته دوم روز 12 مرداد ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیاء به داخل زمین و فحاشی به بازیکن تیم مقابل صورت گرفت. این تیم طبق ماده 79 به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین کمیته انضباطی به باشگاه تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که مسئولین تیم تمهیدات لازم را در جهت آموزش هواداران و پرهیز آنان از تخلفات مشابه در مسابقات آتی را در نظر بگیرند تا مشمول مجازات‌های مقرر در آیین‌نامه انضباطی نشوند.

جریمه نقدی برای استقلال تهران
مسابقه تیم‌های استقلال تهران و استقلال خوزستان در هفته دوم بازی‌های لیگ برتر روز 13 مردادماه برگزار و از سوی برخی هواداران تیم استقلال تهران اهانت به فدراسیون فوتبال شد. این تیم طبق ماده 79 باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه برای سرمربی تیم صنعت نفت آبادان
به‌دلیل تخلفات کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان در دیدار برابر سایپا که روز 12 مردادماه برگزار شد، این تیم طبق بند 2 ماده 69 آیین‌نامه انضباطی، به تذکر کتبی محکوم شد.

همچنین فراز کمالوند، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، به‌دلیل اعتراض به عملکرد داور در کنفرانس خبری، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته انضباطی به سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام می‌کند که از انجام مصاحبه نسبت به تصمیم داوران و مقامات رسمی خودداری کند که طبق مقررات، این‌گونه اقدامات تخلف محسوب و ممنوع است. شایسته است در موارد ضروری و اعتراض بر عملکرد داوران، قبل از طرح مضوع در رسانه‌ها، مراتب را با ذکر مستندات، کتبا به کمیته داوران جهت بررسی اعلام کند. کلیه آرای فوق قطعی است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 76296
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود