شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 21 Oct 2017
۰

انتقاد بوکسور مشهور ایرانی از شرایط تیم ملی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۵
احسان روزبهانی ملی پوش بوکس ایران در خصوص شرایط اردوی تیم ملی عنوان کرد: متاسفانه خوابگاه و غذای ملی پوشان بوکس به سال ۸۴-۸۳ زمانی که در اردوی جوانان بودیم بازگشته است، شاید از بیش از ده سال قبل هم بدتر شده باشد.
انتقاد بوکسور مشهور ایرانی از شرایط تیم ملی
به گزارش خدمت؛ احسان روزبهانی، ملی‌پوش بوکس ایران، در خصوص شرایط اردوی تیم ملی عنوان کرد: متاسفانه خوابگاه و غذای ملی پوشان بوکس به سال ۸۴-۸۳ زمانی که در اردوی جوانان بودیم بازگشته است، شاید از بیش از ده سال قبل هم بدتر شده باشد. وضعیت کانکس برای تیم ملی خیلی نگران کننده است. ملی پوشان خیلی ناراضی هستند و مسئولان و شخص آقای داوری نیز از این موضوع باخبرند. وعده و وعیدهایی در این خصوص داده اند و با توجه به پشتوانه ای که از آقای داوری می بینم امیدوارم به خوبی شرایط را مدیریت کنند.

وی در پاسخ به این سوال که «پس از وقفه طولانی برای حضور در تیم ملی بوکس به کسب مدال در بازیهای آسیایی امیدوار هستید یا خیر؟»، گفت: شرایط خیلی بد است. اگر همه چیز درست شود و شرایط به حالت قبل بازگردد شاید بتوان به کسب مدال امیدوار بود.

روزبهانی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه «شما وزن خودتان را تغییر داده و یک وزن بالاتر مسابقه می دهید. این در کیفیت بازی شما تاثیری گذاشته است؟»، گفت: به هر حال برای تمرین و نتیجه گرفتن در این وزن وقت گذاشته‌ام. باید مسابقات شروع شود و خودم را محک بزنم؛ شاید به وزن قبلی‌ام برگردم؛ شاید هم در همین وزن بمانم؛ هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته‌ام.

وی در خصوص بحث بازگشت ملی‌پوشان قدیمی به تیم ملی بوکس نیز بیان کرد: من موافق بازگشت ستاره‌های قدیمی هستم؛ چرا که برای جوانان ایجاد انگیزه می‌کنند؛ هر چند ملی‌پوشان جوان فعلی خیلی انگیزه دارند.

تنها نماینده بوکس ایران در المپیک ریو، در خصوص این‌که «احسان روزبهانی چقدر امیدوار و چقدر آماه است؟»، گفت: در یک جمله بگویم که احسان روزبهانی اصلا آماده نیست؛ اما همیشه امیدوار است.

منبع: افکار
کد مطلب: 76295
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود