يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌های مشهد

جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۱
جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد، از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌ها در مشهد خبر داد.
کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری‌های مشهد
به گزارش خدمت؛ قاضی مهدی خدابخشی -جانشین سرپرست دادسرای انقلاب- از کشف ۳۰۶ بطری مشروبات الکلی در یکی از باربری ها در مشهد خبر داد.

خدابخشی افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس خراسان رضوی، اوایل مردادماه در پی رصدهای اطلاعاتی به اخباری دست یافتند که نشان می‌داد افرادی قصد دارند یک محموله مشروبات الکلی را از بار یک تریلی در یکی از باربری‌ها تخلیه و تحویل صاحب بار دهند.

وی تصریح کرد: با به‌دست آمدن این سرنخ ماموران وارد عمل شدند و تریلی مورد نظر را در یکی از باربری‌های مشهد توقیف و راننده و شاگردش و دو نفر از کارمندان این باربری را دستگیر کردند.

خدابخشی ادامه داد: ماموران پس از بازجویی از متهمان، صاحب بار را که از متهمان سابقه‌دار است و تا کنون به اتهام نزاع، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی به زندان رفته است، در بلوار هاشمیه دستگیر کردند.

جانشین سرپرست دادسرای انقلاب مشهد افزود: در این ماموریت، از قسمت بار تریلی، تعداد ۳۰۶ بطری انواع مشروبات الکلی خارجی کشف شد.

وی عنوان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده، صاحب این محموله از تهران بارگیری و با تبانی با باربری قرار بوده محموله مورد نظر را نیمه‌شب تخلیه و تحویل این متهم دهند.

منبع: میزان
کد مطلب: 76241
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود