يکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 22 Oct 2017
۰

دولت دوازدهم باید از حضور نیروهای جوان و بانوان بیشتر بهره بگیرد

جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۰
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت دوازدهم بایستی از حضور نیروهای جوان و بانوان در عرصه‌های مدیریتی و اجرایی، بیشتر بهره بگیرد.
دولت دوازدهم باید از حضور نیروهای جوان و بانوان بیشتر بهره بگیرد
به گزارش خدمت؛ سیدمهدی مقدسی، عصر پنج‌شنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در اراک اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان مرکزی با وجود تفاوت آرا همواره انسجام خود را حفظ کرده و مردم بدانند که در راستای پیگیری مطالباتشان نماینده‌ها در کمیسیون‌ها پیگیری لازم را انجام می‌دهند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دولت دوازدهم افزود: در رابطه با وزرای دولت دوازدهم، تصمیم‌گیری‌هایی انجام شده، اما آن دسته از وزرایی که در مدت فعالیت خود در دولت قبل عملکرد مطلوبی نداشته‌‌اند، بایستی دلایل خود را ذکر کنند.

مقدسی بیان کرد: همچنین وزرای جدید موظف به ارائه برنامه کار مدون و منسجمی هستند تا تصمیم‌گیری صحیحی برای دادن رای اعتماد به آن‌ها انجام شود.

وی عنوان کرد: مجلس در جای خود از دولت حمایت می‌کند، اما در کنار حفظ انسجام ملی، مجلس انتقاداتی هم دارد؛ از جمله این‌که کابینه دولت دوازدهم باید جوان‌تر بوده و حضور بانوان در آن بیشتر باشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به روز خبرنگار، اظهار داشت: قدردانی از خبرنگاران نباید به روز خبرنگار محدود شود و بایستی اقدامی اثربخش در راستای حل مشکلات این قشر صورت پذیرد.

وی افزود: در این رابطه دولت باید لایحه‌ای را به مجلس ارائه دهد تا با تصویب آن، باری از دوش خبرنگاران برداشته و بخشی از مشکلات آن‌ها رفع شود.

مقدسی بیان کرد: خبرنگاران نیازهای مردم را به خوبی منعکس می‌کنند و به همین دلیل در زمینه تاثیرگذاری خبرنگاران نقش برجسته‌ای دارند؛ در جریان حادثه تروریستی مجلس، شاهد بودیم که چگونه خبرنگاران لحظه به لحظه اخبار را مخابره می‌کردند و باید بگوییم خبرنگاران قشری هستند که با حساسیت و عشق کار می‌کنند.

وی خاطرنشان ساخت: این قشر خبرنگار است که خواسته‌های به‌ حق مردم را از دولت مطالبه می‌کند و این اقدام سبب می‌شود که نیازمندی‌های مردم به درستی شناخته و رفع شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: رویدادهایی که در تاریخ ماندگار شده، به سبب کار ارزشمند خبرنگاران بوده است که با انعکاس به‌موقع یک رویداد، سبب ماندگاری آن شده‌ و فعالیت قشر خبرنگار در حوزه رسانه بسیار مهم است که بخش اعظمی از رسالت آگاهی رسانی را این قشر بر عهده دارند.

منبع: مهر
کد مطلب: 76238
نام شما

آدرس ايميل شما

آیا دوست دختر داشتن در اسلام حرام است؟
اشتباهات رایج ورزشی پسران در باشگاه
عواملی که باعث مرگ سلول‌های عصبی می‌شود